top of page

Ewelina & Przemek | Sala Weselna Zakopane | Plazowianka Witów | Fotograf Zakopane

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą przygodą fotografowania ślubu Eweliny i Przemka, który odbył się w malowniczej Kaplicy Św. Anny na Płazówce, a zakończył hucznie w sali weselnej Płazówka.

Spotkanie z tą wyjątkową parą zaczęło się od rozmowy o ich marzeniach związanych z dniem ślubu. Ceremonia w Kaplicy Św. Anny okazała się niezwykłym doświadczeniem, gdzie starannie uchwyciłam każdy emocjonalny moment. To magiczne miejsce z pewnością wpłynęło na atmosferę uroczystości, a zdjęcia stanowią piękne wspomnienie tego sakralnego momentu.


Sala weselna Zakopane


Przenosząc się do sali Płazówka, gdzie miała miejsce wyjątkowa zabawa weselna, zespół góralski dodatkowo wzmocnił regionalny klimat. Starannie skomponowane kadry uchwyciły nie tylko radość Młodej Pary, ale również energetyczną atmosferę weselnego tańca i śpiewu.

Plener w okolicy sali to dla mnie zawsze szansa na stworzenie unikalnych ujęć, wykorzystując naturalne światło i urokliwe otoczenie. To idealny moment na zatrzymanie chwil spędzonych na świeżym powietrzu, pełnych uśmiechów i spontaniczności.


Ceremonia: Kaplica Św. Anny na Płazówce

Wesele: Plazowianka plazowianka.nocowanie.pl

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page