top of page

Sala weselna Żory - którą wybrać?


Wybór sali weselnej może mieć wpływ na całą organizację wesela, dlatego dobrze się zastanów, jakie warunki i usługi są dla Ciebie ważne i wybierz salę, która spełnia Twoje oczekiwania. Na początku określ liczbę gości którzy będą zaproszeni na Wasze wesele. Wybierz dogodną lokalizację, najczęściej blisko miejsca ceremonii ślubnej.Dom Przyjęć Paradise

Dom Przyjęć Paradise to jedna z najbardziej eleganckich i stylowych sal weselnych w Żorach. Miejsce to zapewnia nowoczesną i przestronną salę weselną, która może pomieścić do 220 gości.

Dom Przyjęć Paradise oferuje swoim klientom bogate menu weselne, w tym dania kuchni polskiej, jak również dania kuchni międzynarodowej. Każde menu jest dopasowywane do indywidualnych wymagań i gustów klientów. Dodatkowo, Paradise oferuje także usługi dekoratorskie, a także muzykę i oprawę muzyczną na wesele.

W opinii klientów, Dom Przyjęć Paradise to miejsce, które wyróżnia się nie tylko eleganckim wystrojem, ale również profesjonalną obsługą i doskonałym jedzeniem. Klienci chwalą sobie miłą i pomocną obsługę, która zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klientów.

Jeśli marzysz o eleganckim i stylowym weselu w Żorach, Dom Przyjęć Paradise to idealne miejsce dla Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej sali weselnej na ich oficjalnym profilu na Facebooku i skorzystania z ich usług.


Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dom Przyjęć Paradise

Dom Przyjęć Wiktoria


Dom Przyjęć Wiktoria to jedna z najpopularniejszych sal weselnych w Żorach. Miejsce to wyróżnia się nowoczesnym designem i przestronną salą, która może pomieścić nawet do 220 gości.

Dom Przyjęć Wiktoria oferuje swoim klientom różnorodne menu weselne, a także możliwość dopasowania menu do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dodatkowo, Wiktoria oferuje również usługi dekoratorskie, fotograficzne, a także muzykę i oprawę muzyczną na wesele.

W opinii klientów, Dom Przyjęć Wiktoria to miejsce o eleganckim wystroju, smacznym jedzeniu i profesjonalnej obsłudze. Goście chwalą sobie również bardzo miłą i pomocną obsługę oraz doskonałą atmosferę, która panuje w tej sali weselnej.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zorganizować wymarzone wesele, to Dom Przyjęć Wiktoria to z pewnością jedna z najlepszych opcji w Żorach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej sali weselnej na oficjalnej stronie internetowej salaweselnawiktoria.pl i zarezerwowania terminu na swoją uroczystość.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dom Przyjęć Wiktoria

Arkadia Sala Bankietowa

Arkadia Sala Bankietowa to nowoczesna sala weselna zlokalizowana w Żorach w województwie śląskim. Miejsce to jest idealne dla osób, które szukają przestronnej sali z eleganckim wystrojem i wygodnymi miejscami dla gości.

Sala Bankietowa Arkadia oferuje swoim klientom wygodne i przestronne pomieszczenia, które są w stanie pomieścić nawet do 300 gości. To idealne miejsce dla organizacji zarówno dużych, jak i mniejszych wesel, przyjęć urodzinowych czy spotkań firmowych.

W menu weselnym Arkadii można znaleźć bogatą ofertę dań, które przygotowane są z najwyższej jakości składników. Znajdziemy tu zarówno potrawy tradycyjne, jak i nowoczesne, dopasowane do indywidualnych potrzeb i gustów gości. Dodatkowo, Arkadia Sala Bankietowa oferuje również usługi fotograficzne oraz dekoratorskie, aby zapewnić klientom kompleksową obsługę.

Sala Bankietowa Arkadia wyróżnia się również swoją nowoczesną technologią, w tym systemem nagłaśniania i oświetlenia, co pozwala na uzyskanie idealnej atmosfery podczas imprezy. Dodatkowo, Arkadia Sala Bankietowa oferuje dostęp do bezprzewodowego internetu, co umożliwia łatwe udostępnianie zdjęć i filmów z uroczystości.

W opinii klientów, Arkadia Sala Bankietowa to miejsce o bardzo wysokim standardzie, profesjonalnej obsłudze oraz smacznym jedzeniu. Zdecydowanie polecamy to miejsce wszystkim, którzy szukają eleganckiej i przestronnej sali weselnej w Żorach i okolicach.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Arkadia Sala Bankietowa

Sala weselna Rojanka

Sala weselna Rojanka to jedno z najpiękniejszych miejsc na organizację wesela w Żorach. Rojanka oferuje elegancką i przestronną salę weselną, która może pomieścić nawet do 280 osób.

Sala weselna Rojanka to miejsce, gdzie oprócz wysokiej jakości menu weselnego, oferowane są również usługi dekoratorskie, a także obsługa muzyczna. Klienci cenią sobie również profesjonalną obsługę i miłą atmosferę, która panuje w tej sali weselnej.

W opinii klientów, Rojanka wyróżnia się przede wszystkim na tle konkurencji dzięki eleganckiemu wystrojowi oraz wysokiej jakości jedzeniu. Klienci podkreślają również, że obsługa Rojanki zawsze stara się sprostać ich oczekiwaniom i jest bardzo pomocna na każdym etapie organizacji wesela.

Jeśli planujesz wesele i szukasz idealnego miejsca w Żorach, to Sala weselna Rojanka to jedno z najlepszych wyborów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej sali weselnej na ich oficjalnej stronie internetowej rojanka.pl i skorzystania z ich usług.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Sala weselna Rojanka

Dom przyjęć na Dębowej

Dom przyjęć na Dębowej to idealne miejsce na organizację wesela w Żorach. Miejsce to oferuje nowoczesną salę weselną, która może pomieścić nawet do 250 osób.

Dom przyjęć na Dębowej to także wysokiej jakości kuchnia, która oferuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Klienci chwalą sobie także obsługę kelnerską, która jest profesjonalna i bardzo pomocna. W ofercie miejsca znajdują się również usługi dekoratorskie oraz oprawa muzyczna.

W opinii klientów, Dom przyjęć na Dębowej to miejsce, które wyróżnia się przede wszystkim na tle konkurencji dzięki profesjonalnej obsłudze i eleganckiemu wystrojowi. Klienci podkreślają również, że jedzenie jest bardzo smaczne i urozmaicone, a obsługa kelnerska zawsze stara się sprostać ich oczekiwaniom.

Jeśli marzysz o eleganckim i profesjonalnie zorganizowanym weselu w Żorach, Dom przyjęć na Dębowej to idealne miejsce dla Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej sali weselnej na ich oficjalnej stronie internetowej na-debowej.pl i skorzystania z ich usług.
Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dom Przyjęć na Dębowej

Sala bankietowa Klimat

Sala bankietowa Klimat to jedno z najbardziej popularnych miejsc na organizację wesel w Żorach. Miejsce to oferuje nowoczesną i elegancką salę bankietową, która pomieści do 150 osób.

W ofercie Klimatu znajdują się również usługi cateringowe, które są bardzo cenione przez klientów. Klienci chwalą sobie wysoką jakość potraw i różnorodność menu, które zaspokaja gusta nawet najbardziej wymagających gości.

Sala bankietowa Klimat to również profesjonalna obsługa, która zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klientów. W ofercie miejsca znajdują się również usługi dekoratorskie, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej i pięknej aranżacji sali weselnej.

Klienci, którzy wybrali Klimat na miejsce organizacji swojego wesela, chwalą sobie przede wszystkim profesjonalizm i elastyczność obsługi, która zawsze jest otwarta na indywidualne potrzeby klientów. Dodatkowo, miejsce to cieszy się dobrą lokalizacją oraz dogodnym dojazdem.

Jeśli planujesz wesele w Żorach i szukasz miejsca, które oferuje elegancką salę weselną, wysokiej jakości catering oraz profesjonalną obsługę, Sala bankietowa Klimat to idealny wybór. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej sali weselnej na ich oficjalnej stronie internetowej klimat24h.zory.com.pl.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Sala Bankietowa Klimat

Europejski Dom Przyjęć

Europejski Dom Przyjęć to miejsce, które zachwyca elegancją i stylem. To doskonałe miejsce na organizację wesela, ale również innych ważnych uroczystości, takich jak chrzest, komunia czy jubileusz.

Sala weselna Europejskiego Domu Przyjęć pomieści do 250 gości i oferuje nowoczesne wyposażenie oraz elegancką aranżację wnętrza. Wszystko to tworzy atmosferę wyjątkowej i niezapomnianej uroczystości.

W ofercie Europejskiego Domu Przyjęć znajduje się również profesjonalna obsługa, która dba o każdy szczegół i stara się sprostać oczekiwaniom klientów. W ramach usług cateringowych, klienci mogą skorzystać z bogatego menu, które zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających gości.

Europejski Dom Przyjęć to również idealne miejsce na noc poślubną. Dostępne są tu eleganckie pokoje, które zapewniają maksymalny komfort oraz intymność dla nowożeńców.

Klienci, którzy wybierają Europejski Dom Przyjęć na miejsce organizacji swojego wesela, chwalą sobie przede wszystkim eleganckie i stylowe wnętrza, doskonałą obsługę oraz bogate i różnorodne menu. Miejsce to zyskało także pozytywne opinie za swoją doskonałą lokalizację i dogodny dojazd.

Jeśli planujesz wesele lub inną uroczystość i szukasz miejsca, które oferuje elegancką salę weselną, profesjonalną obsługę oraz wyśmienite menu, Europejski Dom Przyjęć to doskonały wybór. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej sali weselnej na ich oficjalnej stronie internetowej europejskidomprzyjec.pl.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Europejski Dom Przyjęć

Dworek u Biesa

Dworek u Biesa to malownicze miejsce zlokalizowane w malowniczej okolicy, gdzie można zorganizować wyjątkową i niezapomnianą uroczystość weselną. To doskonałe miejsce dla tych, którzy szukają kameralnej i eleganckiej sali weselnej, w której mogą świętować ten wyjątkowy dzień.

Sala weselna w Dworcu u Biesa pomieści do 120 gości, a w ofercie znajduje się także przestronny ogród, który idealnie nadaje się na plenerowe przyjęcia. To idealne miejsce na romantyczne przyjęcie weselne, które pozostanie w pamięci na całe życie.

Dworek u Biesa oferuje także szeroki zakres usług cateringowych. Klienci mogą wybrać z różnorodnej karty menu, składającej się z dań kuchni polskiej i europejskiej. Dzięki temu, każdy gość znajdzie coś dla siebie, a smak wyśmienitej kuchni zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Sala weselna w Dworze u Biesa zyskała pozytywne opinie od klientów, którzy chwalą sobie nie tylko elegancki wystrój wnętrza, ale także profesjonalną obsługę i doskonałą atmosferę, która panuje podczas uroczystości. Wszystko to sprawia, że Dworek u Biesa to miejsce, które warto rozważyć, jeśli planujesz wesele w kameralnym i eleganckim stylu.

Jeśli chcesz zorganizować swoje wymarzone wesele w romantycznej i malowniczej scenerii, Dworek u Biesa to idealne miejsce dla Ciebie. Na oficjalnej stronie internetowej dworekubiesa.pl znajdziesz więcej informacji na temat oferty i usług tej sali weselnej.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dworek u Biesa

Dom przyjęć Finezja

Dom przyjęć Finezja to elegancka sala weselna zlokalizowana w centrum Żor, która oferuje wysokiej jakości usługi i kompleksowe przygotowanie wesela. To idealne miejsce na wyjątkowe uroczystości, takie jak wesele, chrzciny, czy jubileusze.

Sala weselna Finezja pomieści nawet do 200 osób, a jej przestronne wnętrza urządzone są w nowoczesnym stylu, co nadaje temu miejscu eleganckiego charakteru. Klienci mają również do dyspozycji ogrodzony, zielony ogród, który idealnie nadaje się na sesję zdjęciową, czy plenerową część wesela.

W ofercie Domu przyjęć Finezja znajdują się również usługi cateringowe, przygotowywane przez doświadczonych kucharzy. Na życzenie klientów, menu może być indywidualnie dopasowane do gustów i preferencji, dzięki czemu każdy gość znajdzie coś dla siebie. Zadbana i elegancka obsługa zadba o każdy detal i zapewni doskonałą atmosferę podczas całej uroczystości.

Klienci, którzy korzystali z usług Domu przyjęć Finezja, bardzo chwalą sobie profesjonalizm i wysoką jakość obsługi oraz przepyszne jedzenie. Sala weselna cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów i jest często wybierana na organizację wesel i innych uroczystości.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na organizację swojego wymarzonego wesela, Dom przyjęć Finezja to doskonały wybór. Na oficjalnej stronie internetowej domprzyjecfinezja.pl znajdziesz szczegółowe informacje o ofercie, menu, galerię zdjęć oraz opinie klientów, co pozwoli Ci na podjęcie właściwej decyzji i zaplanowanie idealnej uroczystości.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dom Przyjęć Finezja

Dom Przyjęć Okolicznościowych

Dom Przyjęć Okolicznościowych "Arka" znajduje się w miejscowości Jankowice, niedaleko Żor, na terenie malowniczej Doliny Kłodnicy. To piękne miejsce, w którym można zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne, ale także inne uroczystości rodzinne czy imprezy firmowe.

Sala weselna w Domu Przyjęć Okolicznościowych "Arka" mieści do 200 osób, a do dyspozycji gości jest pełne wyposażenie, w tym nagłośnienie, oświetlenie, projektor, ekran, klimatyzacja, garderoby oraz parking dla samochodów. Wnętrze sali utrzymane jest w nowoczesnym stylu, z eleganckim wystrojem, który można dostosować do indywidualnych upodobań.

Dodatkowo, Dom Przyjęć Okolicznościowych "Arka" oferuje swoim gościom noclegi w komfortowych pokojach oraz dostęp do sauny i siłowni. Dla miłośników aktywnego wypoczynku w okolicy znajdują się liczne trasy rowerowe, a w zimie - wyciągi narciarskie.

Warto zaznaczyć, że Dom Przyjęć Okolicznościowych "Arka" to także restauracja, w której serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowane z najwyższej jakości produktów. Menu dopasowywane jest do indywidualnych upodobań klienta.

Podsumowując, Dom Przyjęć Okolicznościowych "Arka" to miejsce, w którym można zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne czy inne uroczystości rodzinne, korzystając z pełnego wyposażenia sali, noclegów oraz restauracji oferującej wykwintne dania. W połączeniu z pięknym otoczeniem Doliny Kłodnicy, to idealne miejsce na wyjątkową okazję.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dom Przyjęć Arka

Dom Przyjęć Montenegro

Dom Przyjęć Montenegro to piękne miejsce, w którym można zorganizować wymarzone wesele czy inną uroczystość okolicznościową. Znajduje się ono w Jankowicach, niedaleko od centrum Żor.

Sala Bankietowa Montenegro oferuje swoim gościom eleganckie i przestronne wnętrza, które pomieszczą nawet do 200 osób. Na terenie obiektu znajdują się również urokliwe ogrody, idealne na plenerowe przyjęcia czy sesje zdjęciowe.

Zespół Montenegro to doświadczeni profesjonaliści, którzy pomogą w organizacji każdej uroczystości. Dostępne są różne menu, dopasowane do potrzeb klientów, a także możliwość aranżacji sali według indywidualnych preferencji.

Dodatkowo, na terenie obiektu znajduje się parking dla gości oraz miejsce noclegowe dla pary młodej i gości weselnych. Dom Przyjęć Montenegro to z pewnością miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo i niezapomniane chwile będą trwały na długo w pamięci.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dom Przyjęć Montenegro

Restauracja Wenecja

Restauracja Wenecja to wyjątkowe miejsce na mapie Żor i okolic, które zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na swoją kuchnię, ale również na piękne, stylowe wnętrza.

Restauracja Wenecja to obiekt, który idealnie nadaje się na różnego rodzaju okazje, takie jak romantyczne kolacje we dwoje, rodzinne obiady, spotkania biznesowe, czy też przyjęcia okolicznościowe. Wnętrza restauracji urzekają klimatem, elegancją i niepowtarzalnym stylem, co sprawia, że z pewnością każdy poczuje się w niej wyjątkowo.

W menu Restauracji Wenecja znajdują się dania kuchni włoskiej, polskiej oraz międzynarodowej. Każde z nich przygotowywane jest z najwyższej jakości składników i z pasją przez zespół doświadczonych kucharzy. Restauracja oferuje także bogatą kartę win, która zadowoli najbardziej wymagających koneserów.

Restauracja Wenecja to także doskonałe miejsce na organizację wesela, chrzcin czy innej uroczystości. Sala bankietowa wykończona w eleganckim stylu, klimatyczny ogród z fontanną oraz parking dla gości to tylko niektóre z udogodnień, które czekają na klientów.

W sumie, Restauracja Wenecja to miejsce, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - nie tylko dla podniebienia, ale i dla oka.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dom Przyjęć Wenecja

Dom przyjęć Sawana

Dom przyjęć Sawana to jedna z popularnych sal weselnych w województwie śląskim. Mieści się w miejscowości Rudy Śląskiej, zaledwie kilkanaście minut drogi od centrum miasta Katowice.

Sala weselna w Domu przyjęć Sawana zapewnia przestronne wnętrza, które pomieszczą nawet do 250 gości. Wszystkie pomieszczenia są gustownie urządzone i wyposażone w niezbędne urządzenia, takie jak nagłośnienie, oświetlenie czy klimatyzację. Na terenie obiektu znajduje się również duży parking dla gości.

Dodatkowo, Dom przyjęć Sawana oferuje bogate menu weselne, które składa się z dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Kucharze przygotowują potrawy z najlepszych, najświeższych i najwyższej jakości produktów. W menu znajdują się również dania dla wegetarian, wegan oraz osób z nietolerancjami pokarmowymi.

Warto również dodać, że Dom przyjęć Sawana oferuje profesjonalną obsługę, która służy pomocą i dba o to, by wszystko odbyło się zgodnie z planem. To miejsce warte polecenia, jeśli szukasz sali weselnej z dobrą kuchnią, przestronnymi wnętrzami i wygodnym parkingiem.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dom Przyjęć Sawana

Sala Cyprianówka

Sala Cyprianówka to elegancka sala weselna, która znajduje się w Goczałkowicach-Zdroju, niedaleko Bielska-Białej. Ta wyjątkowa sala weselna oferuje swoim gościom piękne i stylowe wnętrza, które zachęcają do spędzenia niezapomnianego czasu podczas wesela.

Sala Cyprianówka to idealne miejsce dla par, które szukają eleganckiej i klimatycznej sali na wesele. Wnętrza sali są przestronne, gustownie urządzone, a jednocześnie przytulne i ciepłe. Sala mieści nawet do 200 osób, dzięki czemu z pewnością pomieści wszystkich gości weselnych.

Sala Cyprianówka oferuje swoim gościom kompleksową obsługę wesela. Na miejscu znajduje się restauracja, która przygotowuje wyśmienite dania, a także bar, w którym można skosztować różnych alkoholi i drinków. Wszystko to sprawia, że w tym miejscu można wspaniale bawić się i cieszyć się każdą chwilą wesela.

Jeśli szukasz wyjątkowej i eleganckiej sali weselnej, to Sala Cyprianówka jest miejscem dla Ciebie.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Sala Cyprianówka

Dom Przyjęć Atmosfera

Dom Przyjęć Atmosfera to nowoczesna sala weselna położona w Mikołowie, w samym sercu województwa śląskiego. Lokal ten zyskał uznanie ze względu na swoje piękne i przestronne wnętrza, które są idealnym tłem dla wyjątkowych chwil.

Sala weselna Atmosfera może pomieścić nawet do 300 gości, dzięki czemu jest idealnym miejscem na większe uroczystości takie jak wesela, bankiety czy jubileusze. Wnętrza lokalu urządzone są w nowoczesnym stylu, z dbałością o każdy szczegół, co tworzy niepowtarzalną atmosferę.

Do dyspozycji gości pozostaje również zespół doświadczonych kucharzy, którzy przygotowują potrawy z najwyższej jakości produktów. Menu dostosowane jest do indywidualnych potrzeb i upodobań gości.

Dodatkowo, Dom Przyjęć Atmosfera oferuje także wiele atrakcji, takich jak: profesjonalną obsługę, dekoracje sali, oświetlenie LED, stół weselny, scenerię z balonów i wiele innych. Dzięki temu każde wesele lub inna uroczystość organizowana w tym miejscu będzie wyjątkowa i niezapomniana.

Podsumowując, Dom Przyjęć Atmosfera to miejsce, które zachwyci nie tylko przepięknymi wnętrzami, ale także smacznym jedzeniem i wysokim poziomem obsługi. Jest to idealna sala weselna dla osób, które szukają niebanalnego miejsca na organizację uroczystości.


Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dom Przyjęć Atmosfera

Dom przyjęć Iwona

Dom przyjęć Iwona to jedno z najbardziej znanych miejsc na mapie weselnej województwa śląskiego. Sala weselna mieści się w centrum Rybnika, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla gości z różnych części regionu.

Dom przyjęć Iwona oferuje elegancką salę weselną, która pomieści nawet 150 osób. Klimatyzowana przestrzeń jest wyposażona w nowoczesne nagłośnienie, oświetlenie oraz sprzęt multimedialny, dzięki czemu można bez problemu zorganizować profesjonalną prezentację multimedialną, czy wideo-pokaz.

Menu oferowane przez Dom przyjęć Iwona to przede wszystkim tradycyjne polskie dania, ale również dania kuchni międzynarodowej. Kucharze gwarantują, że wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco z najwyższej jakości produktów.

Dom przyjęć Iwona to także doskonałe miejsce na organizację innych uroczystości, takich jak chrzciny, komunie, jubileusze czy bankiety. Właściciele dbają o to, aby każda impreza była zorganizowana na najwyższym poziomie i spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Jeśli szukasz miejsca na wyjątkowe przyjęcie weselne czy inną uroczystość, Dom przyjęć Iwona to świetny wybór.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dom Przyjęć Iwona

Restauracja Leśna Perła

Restauracja Leśna Perła to urokliwe miejsce w samym sercu lasu, z dala od zgiełku miasta. Zlokalizowana w malowniczej okolicy w Żorach, ta sala bankietowa to idealne miejsce na organizację różnych imprez, w tym wesel, chrzcin czy bankietów firmowych.

Restauracja oferuje eleganckie i przestronne wnętrza, które mogą pomieścić do 180 gości. W sali bankietowej można zorganizować zarówno przyjęcia w formie stojącej jak i siedzącej. Restauracja Leśna Perła zapewnia również pełne wyżywienie, a kuchnia serwuje wykwintne dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Menu dopasowywane jest do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniając preferencje żywieniowe i alergie pokarmowe.

Na terenie restauracji znajduje się również przestronny ogród, który może być wykorzystany jako sceneria na sesje zdjęciowe czy też na uroczystości plenerowe. W Leśnej Perle można również skorzystać z opcji noclegowej, ponieważ obiekt posiada 7 komfortowych pokoi gościnnych.

Restauracja Leśna Perła to idealne miejsce na organizację wyjątkowej imprezy w pięknym i malowniczym otoczeniu. Dzięki eleganckim wnętrzom, wysokiej jakości wyżywieniu oraz profesjonalnej obsłudze, Goście na pewno będą miło wspominać swój pobyt w tym miejscu.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Restauracja Leśna Perła


Dom Przyjęć Maria-Teresa

zachwyci każdego gościa. Obiekt znajduje się w malowniczej okolicy, w miejscowości Pilchowice niedaleko Gliwic, co pozwala na wspaniały widok na okoliczne lasy i łąki.

Sala weselna w Domu Przyjęć Maria-Teresa oferuje przestronne i eleganckie wnętrza, które są w stanie pomieścić do 200 osób. Wszystko jest tutaj dopracowane w najmniejszych detalach, aby każdy gość mógł poczuć się wyjątkowo. Klimatyzowane wnętrza, nowoczesne oświetlenie, a także profesjonalne nagłośnienie, to tylko niektóre z udogodnień, które oferuje ta sala.

W kwestii menu, Dom Przyjęć Maria-Teresa ma wiele do zaoferowania. Kucharze serwują tutaj wyborne dania kuchni polskiej i międzynarodowej, a także specjalne menu dla wegetarian i wegan. Możliwe są również indywidualne ustalenia w sprawie menu z parą młodą.

Oprócz sali weselnej, w obiekcie znajduje się również przestronny ogród, który pozwala na organizację przyjęcia na świeżym powietrzu, co z pewnością docenią goście w okresie letnim. Na terenie obiektu istnieje także możliwość wynajęcia apartamentu, który jest doskonałym rozwiązaniem dla pary młodej, która chce spędzić pierwszą noc po ślubie w romantycznej i komfortowej atmosferze.

Dom Przyjęć Maria-Teresa to miejsce, w którym każde wesele stanie się niezapomnianym przeżyciem.Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dom Przyjęć Maria-Teresa

Dom przyjęć Viva

Dom Przyjęć Viva to piękna sala weselna położona w miejscowości Kłodnica, niedaleko Katowic. Ten elegancki obiekt oferuje doskonałe warunki do organizacji różnego rodzaju uroczystości, w tym wesel, bankietów, chrzcin czy komunii.

Sala weselna Dom Przyjęć Viva jest przestronna i klimatyzowana, co zapewnia komfortowy pobyt nawet w najgorętsze dni. Wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz nowoczesny sprzęt audiowizualny, co pozwala na organizację imprez o różnej skali.

Dodatkowym atutem Domu Przyjęć Viva jest piękny ogród, który stanowi idealne miejsce na przyjęcie plenerowe lub sesję zdjęciową. Wnętrza sali weselnej są gustownie urządzone, co dodaje jej uroku i elegancji.

Oferta Domu Przyjęć Viva obejmuje szeroki wybór menu, które przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy. Każde danie jest starannie przygotowane z najwyższej jakości składników, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Jeśli szukasz eleganckiego i przestronnego miejsca na organizację swojego wesela lub innej uroczystości, Dom Przyjęć Viva z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z ich usług!Sala weselna śląsk, sala weselna Żory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, dj Śląsk, zespół weselny Śląsk, dj Żory, zespół weselny Żory, fotograf śląsk, fotograf ślubny śląsk, fotograf Żory, fotograf ślubny Żory, fotograf ślubny Śląsk
Dom Przyjęć VivaKomentarze

Oceniono na 0 z 5 gwiazdek.
Nie ma jeszcze ocen

Oceń
bottom of page