top of page

Sesja narzeczeńska nad jeziorem

Dzisiaj chciałabym podzielić się historią niezwykłej sesji narzeczeńskiej, która odbyła się przy urokliwym Stawie Śmieszek w towarzystwie chmur i deszczowej aury. Para narzeczonych, pełna radości i miłości, postanowiła uwiecznić swoje zbliżające się małżeństwo w niecodziennych warunkach atmosferycznych. Przygotujcie się na opowieść o romantycznej magii, która wypełniła to miejsce nawet w pochmurny dzień.

Staw Śmieszek jest malowniczym miejscem, pełnym uroku przyrody i spokoju. Otwarte przestrzenie, soczysta roślinność i tajemniczy zaułki tworzą doskonałą scenerię dla sesji fotograficznej. Pomimo tego, że niebo było zachmurzone, a krople deszczu zaczęły delikatnie padać, para narzeczonych nie zrezygnowała z planów. Wręcz przeciwnie, postanowili uczynić tę sesję jeszcze bardziej wyjątkową.


Kiedy Kamila i Tomek przybyli na miejsce, byli przygotowani na każdą ewentualność. Ubierając się w wygodne, ale stylowe ubrania, wybrali elementy garderoby, które doskonale wpasowały się w romantyczną aurę. Kamila miała na sobie delikatną, długą suknię, która pięknie falowała na wietrze, a Tomek ubrał się w swobodną koszulę i jeansy. Ich wygląd odzwierciedlał ich naturę i styl, podkreślając ich bliskość i miłość.

Sesja rozpoczęła się przy brzegu Stawu Śmieszek, gdzie lustrzana tafla wody tworzyła niesamowite odbicia. Deszczowe krople, spadające na powierzchnię stawu, dodawały magii i tajemniczości całej scenerii. Kamila i Tomek, trzymając się za ręce, spacerowali po mokrym trawie, z uśmiechem na twarzach. Ich spontaniczność i radość były zaraźliwe, a fotograf uwieczniał te magiczne chwile.

Następnie para narzeczonych postanowiła schronić się pod drzewem, które oferowało delikatną osłonę przed deszczem. Kamila i Tomek przytuleni do siebie, otoczeni spadającymi kroplami deszczu, wydawali się być w swoim własnym świecie. Ich miłość i bliskość były tak silne, że pogoda przestała mieć znaczenie.Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page