top of page

Sesja nad jeziorem

Dzisiaj chciałabym podzielić się historią niezwykłej sesji, która odbyła się przy urokliwym jeziorze w Tychach w towarzystwie chmur i deszczowej aury. Para narzeczonych, pełna radości i miłości, postanowiła uwiecznić swoje zbliżające się małżeństwo w niecodziennych warunkach atmosferycznych. Przygotujcie się na opowieść o romantycznej magii, która wypełniła to miejsce nawet w pochmurny dzień.


Jezioro Paprocany jest malowniczym miejscem, pełnym uroku przyrody i spokoju. Otwarte przestrzenie, soczysta roślinność i tajemnicze pomosty tworzą doskonałą scenerię dla sesji fotograficznej. Pomimo tego, że niebo było zachmurzone łapaliśmy smugi światła.


Sesja nad jeziorem


Kiedy Kamila i Tomek przybyli na miejsce, byli przygotowani na każdą ewentualność. Ubierając się w wygodne, ale stylowe ubrania, wybrali elementy garderoby, które doskonale wpasowały się w romantyczną aurę. Kamila miała na sobie delikatną, długą suknię, która pięknie falowała na wietrze, a Tomek ubrał się w swobodną koszulę i jeansy. Ich wygląd odzwierciedlał ich naturę i styl, podkreślając ich bliskość i miłość.

Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Commenti

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
bottom of page