top of page

Sesja portretowa ślubna Kraków


Dziś chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą sesją ślubną, która miała miejsce w dniu ślubu Agaty i Pawła. Para młoda postanowiła zorganizować mini-sesję plenerową tuż po ceremonii zaślubin, korzystając z pięknej scenerii okolic kościoła Bożego Ciała. Aby ich marzenie mogło się spełnić, słońce rozświetliło te okolice w niesamowity sposób. Sesja ślubna to wyjątkowy czas, kiedy para młoda ma okazję uwiecznić swoje szczęście i miłość na wieczność. Agata i Paweł postanowili wykorzystać tę okazję, aby stworzyć piękne wspomnienia, które będą im towarzyszyć przez lata.

Wybór lokalizacji nie mógł być bardziej trafny. Okolice kościoła Bożego Ciała były oświetlone słonecznym blaskiem, tworząc romantyczną i magiczną atmosferę. Słońce rzucało ciepłe promienie na parę młodą, podkreślając ich radość i miłość, która była widoczna na ich twarzach. Fotograf ślubny uchwycił każdy szczegół tego niezwykłego momentu. Agata i Paweł spacerowali po malowniczych alejkach, trzymając się za ręce i wymieniając czułe spojrzenia. Kwitnące kwiaty, zielone drzewa i delikatny powiew wiatru dodawali sesji świeżości i naturalności. Sesja plenerowa była pełna uśmiechów, żartów i czułych gestów. Agata i Paweł zapomnieli o wszystkim, oprócz siebie nawzajem. Ten niezapomniany moment z pewnością zostanie uwieczniony na zdjęciach. Agata i Paweł będą mogli powracać do tych pięknych chwil, gdy tylko będą mieli ochotę. Te zdjęcia przypomną im, jak wiele radości i miłości przynosi im małżeństwo. Sesja ślubna Agaty i Pawła była wyjątkowa pod wieloma względami. Nie tylko uchwyciła piękno miłości, ale także zapamiętała magiczną aurę tego specjalnego dnia. To było wspaniałe połączenie emocji, krajobrazu i naturalnego światła. Dla Agaty i Pawła sesja plenerowa była idealnym zakończeniem ich ceremonii zaślubin. Była to chwila, gdy mogli się zatrzymać, złapać oddech i cieszyć się sobą naw


Miejsce: Kościół Bożego Ciała, Kraków (blisko Hotelu Kazimierz)
Kościoła Bożego Ciała w Krakowie, sesja ślubna zachód słońca, fotograf ślubny Kraków, sesja Kazimierz, fotograf małopolskie, Hotel KazimierzSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page