top of page

Sesja ślubna Pod Zielonym Dębem

Chcę podzielić się z Wami wyjątkową sesją poślubną Miriam i Svena, która odbyła się w dniu ich przyjęcia weselnego w urokliwym miejscu, jakim jest lokal "Pod Zielonym Dębem". To magiczne miejsce znajduje się w Boguminie (polski), Bohuminie (czeski) lub Oderbergu (niemiecki) - miasteczku położonym przy granicy polsko-czeskiej i mającym bogatą historię sięgającą pierwszej połowy XIII wieku. Para młoda postanowiła wykorzystać ten wyjątkowy dzień nie tylko na świętowanie i zabawę, ale także na uwiecznienie swojej miłości w trakcie sesji poślubnej. Wybór lokalizacji był trafiony - piękne otoczenie i atmosfera tego miejsca wpływały na całą sesję, dodając do niej wyjątkowego uroku.

Sesja ślubna w trakcie samego przyjęcia weselnego to wspaniały sposób na stworzenie niezapomnianych wspomnień. Miriam i Sven mieli okazję spędzić chwilę we dwoje, oddzielając się na chwilę od swoich gości i ciesząc się sobą nawzajem. W tym pięknym miejscu, pełnym historii i romantyzmu, mogli być sobą i pozwolić fotografowi uchwycić ich szczęście na zdjęciach. Miasto Bogumin/Bohumin/Oderberg to idealne tło dla tej sesji poślubnej. Jego urokliwe uliczki, zabytki i klimatyczne zakątki stworzyły niepowtarzalny klimat i dodawały magii każdemu ujęciu. Miriam i Sven mieli możliwość eksplorowania tego miejsca i odkrywania jego piękna, jednocześnie tworząc niezapomniane wspomnienia.

Sesja poślubna w dniu wesela to doskonała okazja do uwiecznienia miłości i radości, które towarzyszą Wam w tym wyjątkowym dniu. To także moment na złapanie oddechu, spędzenie chwil we dwoje i stworzenie niepowtarzalnych wspomnień, które będą towarzyszyć Wam przez całe życie. Dziękujemy Miriam i Svenowi za możliwość udokumentowania ich szczęścia w tak pięknym miejscu. Wasza sesja poślubna była nie tylko wyjątkowa, ale także pełna miłości i wzruszeń. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego magicznego dnia i uwiecznić te niezapomniane momenty. Jeśli i Wy marzycie o sesji poślubnej w dniu samego wesela, zainspirujcie się historią Miriam i Svena. Wykorzystajcie piękno miejsca, w którym świętujecie swoje wese


Miejsce na plener ślubny: Pod Zielonym Dębem, Bogumin
Sesja ślubna w Czechach, sesja ślubna w Boguminie, plener ślubny Czechy, plener ślubny Bohumin, Pod Zielonym Dębem Bogumin, fotograf śląskSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page