top of page

Sesja ślubna Krowiarki | Fotograf Racibórz | Fotograf ślubny śląsk


Sesja poślubna w magicznym pałacu w Krowiarkach!


Czy marzyliście kiedyś o romantycznej sesji poślubnej w miejscu o historii sięgającej aż 1800 roku? Miriam i Sven właśnie tam wybrali się na sesję poślubną. To miejsce, które było świadkiem przemian, od czasów słynnych rodów Strachwiztów i Gaszynów po znanych górnośląskich przemysłowców. Chociaż początki pałacu sięgają XVIII wieku, to dopiero w drugiej połowie XIX wieku zyskał on swoje charakterystyczne cechy architektury neorenesansowej i neobarokowej. Dziś możemy podziwiać niewielkie pozostałości po tych latach świetności. Wejdźcie do środka i poczujcie magię minionych epok.


Już na wstępie Wasze oczy zawieszą się na dekorowanej dębową boazerią sali, która przyciąga wzrok swoją elegancją i wyrafinowaniem. Złocone stiuki, rzeźby i malowidła dodają temu miejscu wyjątkowego uroku. Ale to jeszcze nie wszystko! W sali mauretańskiej, zachowały się cyzelowane arabskie ornamentalne motywy oraz arkady, które dodają niesamowitego klimatu.


Historia pałacu w Krowiarkach nie była pozbawiona dramatycznych wydarzeń. W 1892 roku doszło do pożaru drewnianego skrzydła, które zostało niestety strawione przez płomienie. Nie poddając się jednak, w jego miejscu wybudowano dwupiętrowe skrzydło w stylu secesyjnym, które nadal zachwyca swoim niepowtarzalnym charakterem.

Dlaczego więc nie wykorzystać tego wyjątkowego miejsca na sesję poślubną? Przy oślepiających wnętrzach pałacu, będziecie wyglądać jak para królewska, otoczeni historią i pięknem. Fotograficzne kadry uwiecznią Waszą miłość w tle niezwykłej architektury, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Pałac w Krowiarkach to idealne miejsce, które przeniesie Was w inne czasy, odkrywając magię przeszłości. Jeśli szukacie wyjątkowego i niepowtarzalnego otoczenia dla Waszej sesji poślubnej, to ta historyczna perła jest dla Was stworzona. Pozwólcie sobie na podróż w czasie i zatrzymajcie piękne chwile na zawsze.


Miejsce na sesję ślubną: Płac w Krowiarkach (woj. opolskie)
Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

bottom of page