top of page

Sesja ślubna Kubalonka

Sesja w dniu ślubu - Kilka chwil dla Pary Młodej


Październik to miesiąc, który zwiastuje nadejście jesieni, krótsze dni i cieplejsze ubrania. Jest to również czas, kiedy wiele par decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego. Dlatego właśnie, dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o mini sesji, którą udało mi się zrobić w dniu wesela.

Często w trakcie uroczystości nie mamy dużo czasu na robienie zdjęć plenerowych. Jednak, jeśli okoliczności sprzyjają, można wykorzystać piękne widoki i zrobić kilka pięknych zdjęć dla pary młodej.

W tym konkretnym przypadku, udało nam się znaleźć kilka chwil pomiędzy uroczystością ślubną, a przyjęciem weselnym. Światło słoneczne już opadało, ale wciąż dawało piękne, ciepłe odcienie. Udało nam się wykorzystać piękne widoki w okolicy sali weselnej, dzięki czemu powstały wyjątkowe zdjęcia.


Sesja Kubalonka


Mini sesje w dniu ślubu to doskonała okazja, aby zrobić kilka niepowtarzalnych zdjęć, które wypełnią album ślubny. Oczywiście, takie sesje wymagają dużej elastyczności i kreatywności ze strony fotografa, ale jeśli wszystko dobrze się ułoży, efekty mogą być niesamowite.

W tym przypadku, udało nam się uchwycić nie tylko piękno otaczającej okolicy, ale również emocje i uczucia pary młodej. Na fotografiach widać ich miłość i radość, jaką dzielili ze sobą w tym ważnym dla nich dniu.

Warto zaznaczyć, że mini sesje w dniu ślubu to tylko jeden z pomysłów na zrobienie niezapomnianych zdjęć plenerowych. Oczywiście, najlepiej jest zarezerwować kilka godzin w innym terminie, aby móc skupić się wyłącznie na sesji. Jednak, jeśli okoliczności nie pozwalają, mini sesja w dniu ślubu może być świetną alternatywą.

Dziękuję za przeczytanie mojego wpisu. Mam nadzieję, że zainspirowałam Was do zrobienia mini sesji w dniu ślubu i pokażę, że czasem nawet kilka chwil wystarczy, aby stworzyć coś niezapomnianego.


Miejsce na sesję zdjęciową: widok na góry / Kubalonka


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page