top of page

Sesja Ślubna Morskie Oko

Magiczne chwile spędzone wśród gór! Aneta i Artur podjęli odważną decyzję o zorganizowaniu sesji ślubnej w pięknych górskich okolicach. Ich celem było Morskie Oko - malownicze jezioro, które stanowi prawdziwą perłę wśród szczytów. Trasa do tego miejsca nie jest wymagająca i można się tam dostać pieszo lub przy pomocy transportu konnego. Jednak należy pamiętać, że wielokilometrowy spacer i sama sesja wymagają sporego wysiłku i czasu. Ważne jest, aby każdy zastanowił się, czy jest gotowy na taki maraton.

Po dotarciu na miejsce Morskie Oko przywitało nas mgłą, która otaczała szczyty gór i dodawała im niezwykłego uroku. Brak światła stworzył unikalną atmosferę, która zapadła w pamięć.

Mimo niekorzystnych warunków udało nam się zrealizować wiele kadrów z wykorzystaniem światła błyskowego, które stały się moimi ulubionymi zdjęciami z tej sesji. Kombinacja naturalnej otoczki górskiej i sztucznego oświetlenia stworzyła niepowtarzalne efekty, które podkreśliły romantyzm i magię tego miejsca.

Jestem wdzięczna Anecie i Arturowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich miłości w tak wyjątkowym otoczeniu. Ta sesja ślubna w górach była pełna wyzwań i niezapomnianych momentów. Życzę Wam obfitości miłości, siły i wytrwałości na Waszej wspólnej drodze. Niech te magiczne wspomnienia z Morskiego Oka będą zawsze przypominać Wam o waszej wyjątkowej miłości.


Miejsce na sesję ślubną: Morskie Oko


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Zajrzyj na www.kasialedwon.com

bottom of page