top of page

Sesja ślubna Ogrody Kapias | Fotograf Pszczyna

Cześć wszystkim! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą sesją ślubną, która odbyła się niedawno w jednym z najpiękniejszych miejsc na Śląsku. Para młoda postanowiła wybrać Ogrody Kapias jako tło do swojej sesji poślubnej, i muszę przyznać, że to był doskonały wybór!

Ogrody Kapias to prawdziwa perełka, którą nie każdy zna. To wyjątkowe miejsce, które zachwyca pięknem ogrodów i roślinnością. Zwłaszcza jesienią, kiedy intensywne kolory liści tworzą magiczną aurę, Ogrody Kapias stają się idealnym miejscem na plenerową sesję ślubną. Bajkowy klimat, który panuje tam przez cały rok, zapewnia niezliczone możliwości fotograficzne.


Fotograf Pszczyna


To, co wyróżnia Ogrody Kapias, to ich tematyczne podziały. Możemy znaleźć tam ogrody róż, bylin, skalne, wodne i wiele innych. Każdy z nich ma swój unikalny charakter i zachwyca pięknem. Odkrywanie kolejnych zakątków ogrodów stanowi prawdziwą przygodę, a na sesji ślubnej można stworzyć niezwykłe kadry, które będą pełne magii i uroku.

Co więcej, Ogrody Kapias są dostępne dla wszystkich za darmo. Jednak, warto wiedzieć, że sesja ślubna w tym miejscu jest odpłatna, ale nie jest ograniczona czasowo. To oznacza, że można spokojnie cieszyć się przestrzenią ogrodów i skupić się na tworzeniu pięknych i niepowtarzalnych fotografii.


Jesienią Ogrody Kapias stają się prawdziwym rajem dla fotografów. Mniejsza liczba gości spacerujących po ogrodach daje nam możliwość robienia szerokich kadrów bez konieczności unikania ludzi w tle. Dodatkowo, jesienne dni często obdarzają nas ciepłymi promieniami słońca i doskonałą pogodą, co sprawia, że sesje w tym okresie są niezwykle przyjemne.

Spacerując alejkami Ogrodów Kapias, można poczuć się jak bohaterka Alicja w Krainie Czarów. Magia i tajemnica otaczają to miejsce, tworząc niesamowitą atmosferę, która doskonale komponuje się z sesją ślubną. Każda para młoda, która marzy o niebanalnych i bajkowych zdjęciach, powinna rozważyć Ogrody Kapias jako swoją plenerową lokalizację.


Miejsce pleneru ślubnego: Ogrody Kapias w Gorzałkowicach-Zdrój (woj. śląskie)


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page