top of page

(Dodać) Sesja ślubna Zakopane | Nosalowy Park Hotel & Spa | Fotograf zakopane | Sala weselna Zakopane

Pragnę podzielić się wspaniałym doświadczeniem, jakim było przeprowadzenie sesji zdjęciowej dla tej pięknej pary młodej. Aneta i Artur postanowili zorganizować swoją sesję ślubną przy malowniczym Morskim Oku, ale udało nam się również wykorzystać urokliwe wnętrza Nosalowy Park Hotel & Spa, położonego w sercu Zakopanego, tuż obok słynnej ulicy Krupówki.

Sesja rozpoczęła się w otoczeniu zapierających dech w piersiach krajobrazów Morskiego Oka. Złote promienie słońca tańczyły na tafli jeziora, tworząc niesamowitą atmosferę romantyzmu i magii. Aneta i Artur, ubrani w eleganckie stroje, wyglądali jak para z bajki, oddając się wzajemnej miłości i radości z nadchodzącego małżeństwa.


Następnie przenieśliśmy się do Nosalowy Park Hotel & Spa, gdzie wykorzystaliśmy piękne wnętrza hotelu jako tło dla naszych fotografii. Wysmakowane detale, przytulne kominki i wyrafinowana atmosfera dodały zdjęciom nutki luksusu i elegancji.


Zakopane, znane ze swojego niepowtarzalnego uroku górskiego miasteczka, stało się idealnym miejscem dla tej sesji. Spacerując ulicami Krupówek, Aneta i Artur dodali nutkę lokalnego kolorytu do swojego albumu ślubnego. To było nie tylko romantyczne i wyjątkowe doświadczenie dla pary, ale także dla mnie jako fotografa, który miał przyjemność uwiecznić te magiczne chwile.

Dziękuję Anecie i Arturowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich pięknej miłości w tak malowniczym otoczeniu. Była to sesja pełna emocji, radości i niesamowitych chwil, które będę wspominał z uśmiechem na twarzy. Życzę Anecie i Arturowi wiecznego szczęścia i miłości w ich małżeństwie. Sala weselna Zakopane.


Miejsce sesji zdjęciowej: Nosalowy Park Hotel & Spa, Zakopane


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page