top of page

Agata & Paweł | Wesele Hotel Kazimierz | Sala weselna Kraków | Fotograf Kraków

Dziś chciałabym podzielić się z Wami niezwykłym ślubem Agaty i Pawła, który miałam przyjemność uwiecznić jako fotografka. Ta historia pełna jest piękna, miłości i wspaniałej muzyki. Zapraszam Was do zapoznania się z tym wyjątkowym dniem!

Ceremonia zaślubin odbyła się w przepięknej Bazylice Bożego Ciała. Ta starożytna świątynia emanowała atmosferą uroczystości i święta, doskonale oddając znaczenie tego wydarzenia. Przepiękna para, której miłość była widoczna w każdym gęste i spojrzeniu, zdecydowała się na ślub w otoczeniu swoich najbliższych.


Po emocjonującej ceremonii wszyscy udaliśmy się na przyjęcie weselne do eleganckiego Hotelu Kazimierz. To miejsce było idealnym wyborem dla tak wyjątkowego wydarzenia. Przestrzeń była starannie urządzona, aby stworzyć przytulną atmosferę, w której goście mogli świętować i cieszyć się razem z nowożeńcami.


Od eleganckiej sali po smakowite dania, wszystko było dopracowane w najdrobniejszych detalach. Jednym z najważniejszych elementów przyjęcia weselnego jest oprawa muzyczna, a tu na scenę wkroczył niezastąpiony Dj. Novy. Jego muzyka napełniła przestrzeń rytmem i energią, która przyciągnęła wszystkich na parkiet taneczny. Wszyscy goście bawili się doskonale, tańcząc do świtu i celebrując miłość nowożeńców.


Wesele Hotel Kazimierz


Rozmawiając z parą młodą, dowiedziałam się, że ich głównym celem było stworzenie niezapomnianego ślubu, który odzwierciedlałby ich osobowość i pasje. Od wyboru pięknej bazyliki, która miała symboliczne znaczenie dla nich, po organizację przyjęcia weselnego w idealnym miejscu, para skupiała się na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery dla swoich gości. Oprawa muzyczna była nieodłącznym elementem ich planów, a Dj. Novy spełnił ich oczekiwania, tworząc wyjątkową atmosferę pełną radości i zabawy.

Ceremonia: Bazylika Bożego Ciała bozecialo.net Wesele: Hotel Kazimierz hk.com.pl

Oprawa muzyczna: Dj. Novy facebook.com/djNovy.uk/Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page