top of page

Teresa & Sebastian | Ślub Cywilny Knurów | Fotograf Katowice | Sala weselna Katowice


Witajcie na moim blogu! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą historią miłości Teresy i Sebastiana, którą miałam zaszczyt uwiecznić podczas ich pięknego ślubu cywilnego w malowniczym Knurowie. To był dzień pełen miłości, radości i niezapomnianych chwil. Przygotujcie się na podróż przez ten wyjątkowy dzień oraz sesję ślubną w Katowicach o zachodzie słońca i wieczorne zdjęcia przy Centrum Kongresowym. Ceremonia ślubna w Knurowie: Teresa i Sebastian zdecydowali się na kameralny ślub cywilny w uroczym miasteczku Knurów. Ich ceremonia odbyła się w atmosferycznym miejscu, które stworzyło idealne tło do wymiany przysiąg i oświadczeń miłości. Para prezentowała się olśniewająco - Teresa w romantycznej sukni ślubnej, a Sebastian w eleganckim garniturze. Ceremonia była pełna wzruszeń, uśmiechów i miłości, która unosiła się w powietrzu, otaczając ich i ich bliskich magią tego wyjątkowego dnia.

Uroczysty obiad dla rodziny: Po ceremonii, Teresa i Sebastian zdecydowali się na intymny obiad dla najbliższej rodziny. Stół został pięknie przygotowany, a jedzenie było wykwintne i smakowało jeszcze lepiej w towarzystwie bliskich. Był to czas pełen wzruszeń, rozmów i dzielenia się radością z najbliższymi. Para mogła podziękować swoim rodzicom i rodzeństwu za wsparcie oraz uczcić ten szczególny dzień w kameralnym gronie.


Sala weselna Katowice

Sesja ślubna w Katowicach o zachodzie słońca: Dzień po uroczystości, Teresa i Sebastian postanowili uwiecznić swoją miłość na sesji ślubnej w Katowicach. Wybraliśmy jako tło zachwycający zachód słońca w okolicy Spodka, co stworzyło magiczną i romantyczną atmosferę. Para prezentowała się wyjątkowo pięknie, a ich miłość i bliskość były doskonale oddane na zdjęciach. Sesja była pełna radości, śmiechu i spontaniczności, tworząc niezapomniane wspomnienia, które będą im towarzyszyć przez całe życie. Wieczorne zdjęcia przy Centrum Kongresowym: Na zakończenie tego wyjątkowego dnia, Teresa i Sebastian postanowili


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page