top of page

Fotograf ślub cywilny | Śląsk Fotograf | Ślubne zdjęcia


Karolina i Jorge | Romantyczny ślub cywilny

Dziś chciałabym podzielić się z Wami wyjątkową historią Karoliny i Jorgego, którzy zdecydowali się na romantyczny ślub cywilny. To było magiczne wydarzenie, które miałam przyjemność uwiecznić jako fotografka.


Karolina i Jorge są parą, która emanuje miłością i wzajemnym szacunkiem. Ich decyzja o ślubie cywilnym była pełna symboliki, ponieważ chcieli stworzyć intymną i osobistą ceremonię, która oddawałaby esencję ich związku. I muszę przyznać, że im się to udało!

Uroczystość odbyła się w urokliwej miejskiej sali ślubów, która została udekorowana delikatnymi kwiatami i świecami, tworząc romantyczną atmosferę. Karolina wyglądała oszałamiająco w swojej białej sukni, a Jorge był niezwykle przystojny w eleganckim garniturze. W oczach mieli iskrę, która mówiła o ich głębokim uczuciu.

Fotograf ślub cywilny


Ceremonia była pełna wzruszeń i osobistych ślubnych przysięg. Karolina i Jorge wyznali sobie miłość i wierność w obecności swoich najbliższych i przyjaciół. Było widać, jak bardzo te słowa oznaczały dla nich i jak szczere były ich emocje. To był moment, który na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Po ceremonii przyszedł czas na radosne świętowanie. Goście składali życzenia nowożeńcom i obdarowywali ich ciepłymi uściskami i gratulacjami. Sala wypełniła się śmiechem, rozmowami i dźwiękami radości. Karolina i Jorge tańczyli pierwszy taniec jako małżeństwo, a ich ruchy były pełne harmonii i czułości. Jako fotografka miałam przyjemność uchwycić te niezapomniane chwile. Moje zdjęcia oddają atmosferę radości, miłości i emocji, które wypełniały tę wyjątkową uroczystość. Karolina i Jorge to nie tylko piękna para, ale również niesamowici ludzie o wielkim sercu.


bottom of page