top of page

Ślub Cywilny w Żorach


Wspaniała uroczystość - Karolina i Szymon złożyli przysięgę małżeńską podczas swojego ślubu cywilnego. Karolina w swojej pięknej sukni ślubnej emanowała elegancją i szczęściem, podczas gdy Szymon wyglądał wyjątkowo dumnie w swoim eleganckim garniturze.

Przewodniczący ceremonii sprawiał wrażenie spokojnego i pełnego godności, prowadząc parę przez momenty, które będą na zawsze zapisane w ich sercach. Karolina i Szymon wymienili słowa pełne emocji i obietnic, które przewyższały wszelkie oczekiwania.

Bliscy i przyjaciele nie szczędzili oklasków i wzruszeń, widząc tę piękną parę na ich szczególny dzień. Uśmiechy gości, a także łzy wzruszenia, przemawiały o tym, jak bardzo Karolina i Szymon są kochani i doceniani przez swoje otoczenie.

Po złożeniu przysięgi małżeńskiej, para otrzymała symboliczne obrączki, które stanowiły dowód ich niezłomnej miłości i wierności. W chwilach skupienia i ciszy, para wymieniła pierwsze pocałunki jako małżonkowie, rozpoczynając nowy rozdział swojego życia razem.


Życzymy Karolinie i Szymonowi niezgłębionej miłości, harmonii i szczęścia w ich wspólnym życiu. Niech każdy dzień przynosi im więcej radości, a każdy kolejny rok umacnia więzy, które dziś zostały oficjalnie połączone na rynku w Żorach.Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page