top of page

Paulina i Dawid | Hotel Arche | Sala weselna Częstochowa | Fotograf Częstochowa

Paulina i Dawid | Ceremonia cywilna i przyjęcie weselne dla bliskich w hotelu Arche w Częstochowie. Na zdjęciach przepiękny słodki stół dla gości weselnych pary zrealizowany przez Consonni.

W dniu 20 kwietnia mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu - ślubie Pauliny i Dawida. Para młoda postanowiła zorganizować ceremonię cywilną oraz przyjęcie weselne w urokliwym Hotelu Arche w Częstochowie. Całe wydarzenie było pełne miłości, radości i wzruszeń, a my mieliśmy przyjemność uwiecznić te magiczne chwile na zdjęciach.


Hotel Arche okazał się idealnym miejscem na tak ważne wydarzenie. Jego elegancka atmosfera, pięknie urządzone wnętrza oraz profesjonalna obsługa sprawiły, że wszyscy goście czuli się wyjątkowo. Ceremonia cywilna odbyła się w urokliwej sali, gdzie Paulina i Dawid wymienili przysięgi miłości. Było to niezwykle wzruszające i pełne emocji przeżycie. Arche Częstochowa.


Po ceremonii przyszedł czas na przyjęcie weselne. Wspaniały bankiet przygotowany przez Hotel Arche zachwycił nas smakiem i elegancją. Jednak prawdziwą gwiazdą wieczoru okazał się słodki stół, którego pomysłodawcą i wykonawcą był zespół Consonni. Ich kreatywność, pasja i umiejętność tworzenia wyjątkowych słodkich kompozycji zaskoczyła nas wszystkich. Na stole znalazły się przepyszne ciasta, babeczki, lizaki, czekoladki i wiele innych smakołyków. Goście weselni byli zachwyceni tym niezwykłym stołem pełnym słodkich niespodzianek.

Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia mówią same za siebie. Uchwyciliśmy szczęście, miłość i wzruszenie, które towarzyszyły Paulinie i Dawidowi przez całe wydarzenie. Niezapomniane chwile pełne uśmiechów, wzruszeń i tańca na parkiecie zostaną z nami na zawsze.

Dziękujemy Paulinie i Dawidowi za możliwość uwiecznienia ich wyjątkowego dnia. Dziękujemy również Hotelowi Arche za perfekcyjne przygotowanie ceremonii i przyjęcia weselnego. Na koniec pragniemy serdecznie podziękować zespołowi Consonni za przepiękny słodki stół, który zachwycił wszystkich gości. Wasza praca i talent są nieocenione.


Ceremonia, przyjęcie weselne, plener: Hotel Arche hotelearche.pl

Słodki Stół: Consonni consonni.pl
Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

bottom of page