top of page

Kira i Piotr | Ślub humanistyczny | Barka Aquarius | Sala weselna Kraków | Fotograf małopolskie

Kira i Piotr | Ceremonia zaślubin humanistycznych i przyjęcie weselne na barce Aquarius w Krakowie. Plener ślubny w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Mamy przyjemność podzielić się z Wami niesamowitymi wspomnieniami z wyjątkowego ślubu Kiry i Piotra. Para młoda postanowiła zorganizować swoje zaślubiny w nietypowych, ale magicznych miejscach Krakowa. Ceremonia humanistyczna odbyła się na barce Aquarius, która jest prawdziwym klejnotem na Wiśle.


Barka Aquarius to idealne miejsce dla par poszukujących niepowtarzalnego klimatu. W trakcie ceremonii, Kira i Piotr wymienili przysięgi miłości, otoczeni pięknem natury i szumem wody. To był moment pełen emocji, który zostanie na zawsze w ich sercach.


Po uroczystości zaślubin przyszedł czas na przyjęcie weselne na barce Aquarius. Zjawiskowa atmosfera, doskonałe jedzenie i wyśmienite towarzystwo sprawiły, że ta chwila była niezapomniana. Goście weselni mogli podziwiać malownicze widoki Krakowa i delektować się pysznymi daniami, które zostały serwowane przez zespół Aquarius.

Nie możemy również zapomnieć o plenerze ślubnym, który odbył się w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. To magiczne miejsce z pięknymi roślinami i romantycznymi zakątkami było doskonałym tłem dla sesji zdjęciowej pary młodej. Kira i Piotr wyglądali jak prawdziwi książę i księżniczka wśród kwiatów i zieleni.


Oprawę muzyczną na tym wyjątkowym wydarzeniu zapewnił utalentowany Błażej Nawrot z Epicentrum Events. Jego muzyka stworzyła niepowtarzalny nastrój i zachęcała gości do tańca i zabawy. Nie sposób było oderwać się od parkietu!


Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia mówią same za siebie. Uchwyciliśmy radość, miłość i emocje, które towarzyszyły Kiry i Piotrowi przez całe wydarzenie. To były chwile, które na zawsze zostaną w naszej pamięci.


Dziękujemy Kiry Piotrowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia tego magicznego dnia. Dziękujemy także barce Aquarius za wspaniałe przyjęcie weselne i niesamowitą atmosferę na Wiśle. Ogrodowi Botanicznemu Uniwersytetu Jagiellońskiego dziękujemy za udostępnienie swojego malowniczego miejsca na plener ślubny.

Ceremonia & wesele: Barka Aquarius quariuskrakow.pl Plener: Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego ogrod.uj.edu.pl

Oprawa Muzyczna: Błażej Nawrot facebook.com/EpicentrumEventsSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page