top of page

Natalia & Szymon | Biała Perła Radziemice | Sala weselna | Fotograf ślubnyDzisiaj chciałabym podzielić się z Wami wyjątkową sesją ślubną, którą miałam przyjemność uwiecznić. Poznajcie Natalię i Szymona - niezwykłą parę, której przepiękne wesele odbyło się w urokliwej sali weselnej Biała Perła w malowniczych Radziemicach.


Już od samego początku współpraca z Natalią i Szymonem była czystą przyjemnością. Para miała jasną wizję swojego wymarzonego dnia i zaprosiła mnie, abyśmy razem uwiecznili wszystkie najważniejsze chwile tego niezwykłego wydarzenia.

Ceremonia zaślubin odbyła się w sali w Radziemicach, który swoim historycznym pięknem i niepowtarzalną atmosferą dodawał magii całej uroczystości. Natalia wyglądała jak księżniczka w swojej przepięknej sukni ślubnej, a Szymon był elegancki i dumny, trzymając jej rękę. To był jeden z tych momentów, które jako fotografka uwielbiam uchwycić - emocje, wzruszenie i miłość, które unoszą się w powietrzu.


 Biała Perła Radziemice


Po ceremonii udaliśmy się do sali weselnej Biała Perła, która okazała się idealnym miejscem na przyjęcie weselne. Piękne wnętrza, subtelnie udekorowane stoły i nastrojowe oświetlenie stworzyły magiczną atmosferę. Goście bawili się doskonale, a ja miałam okazję uwiecznić niezapomniane chwile pełne śmiechu, tańca i radości.

Cały dzień był pełen wyjątkowych momentów, które będę pamiętać na zawsze. Od nastrojowych zdjęć narzeczeńskich na tle malowniczych Radziemic, przez wzruszające przysięgi podczas ceremonii zaślubin, aż po szalony taniec o północy. Natalia i Szymon są nie tylko piękną parą, ale także pełnymi energii i miłości ludźmi, którzy zarażają wszystkich wokół swoim szczęściem.

Dziękuję Natalii i Szymonowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia tego wyjątkowego dnia. Było to niezapomniane doświadczenie, które pozostanie na zawsze w moim sercu. Mam nadzieję, że zdjęcia oddają całą magię i piękno tego wspaniałego dnia.

Ceremonia: Dom weselny Biała Perła Radziemice biala-perla.com.pl Wesele: Dom weselny Biała Perła Radziemice

Oprawa muzyczna: Mistrzowskie wesele mistrzowskiewesele.plSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page