top of page

Aneta & Artur | Brzoskwinia Ogród | Sala weselna Kraków | Fotograf Kraków


Ceremonia zaślubin w plenerze i przyjęcie weselne w Ogrodzie Brzoskwinia. Wieczorem para zorganizowała zdjęcia z zimnymi ogniami. Poza fotoreportażem, powstał krótki klip. Na sesję poślubną wybraliśmy Morskie Oko, ale też udało się zrobić nieco zdjęć na starym mieście w Krakowie i w hotelu Nosalowy Park w Zakopanem.
Nasz weekendowy reportaż ślubny był niezwykły! Para młoda, Aneta i Artur, postanowili zorganizować swoją ceremonię zaślubin w urokliwym Ogrodzie Brzoskwinia. To magiczne miejsce stworzyło niepowtarzalną atmosferę, która podkreślała ich miłość i radość tego wyjątkowego dnia.

Cała uroczystość była pełna wzruszeń i uśmiechów, a oprawa muzyczna w wykonaniu zespołu Fokus Group sprawiła, że goście nie mogli usiedzieć w miejscu. Ta niezapomniana zabawa trwała do późnych godzin nocnych, tworząc niepowtarzalne wspomnienia.

Po oficjalnej części ceremonii, Aneta i Artur postanowili dodać odrobinę magii do swojej sesji zdjęciowej. Wraz z nami zorganizowali niezwykłe zdjęcia z zimnymi ogniami. Ta nietypowa i efektowna sceneria była doskonałym tłem dla ich miłości, która jest w stanie rozgrzać nawet najzimniejsze chwile.


Ale to nie wszystko! Sesja poślubna była prawdziwą przygodą. Wraz z Anetą i Arturem udaliśmy się na malownicze Morskie Oko, gdzie otaczające nas góry i jezioro stworzyły niesamowity klimat. To tam powstały zdjęcia, które oddają całą moc ich uczucia i naturalność ich relacji.

Dodatkowo, udaliśmy się na spacer po urokliwym starym mieście w Krakowie. Przemierzając wąskie uliczki i zatrzymując się na historycznych placach, udało nam się uchwycić niepowtarzalny klimat tego miejsca. To był piękny kontrast do naturalnego piękna Morskiego Oka.

Na zakończenie podróży poślubnej, Aneta i Artur zdecydowali się na relaksujący pobyt w hotelu Nosalowy Park w Zakopanem. W otoczeniu górskich krajobrazów i luksusowego wnętrza, udało nam się uwiecznić magiczne momenty, które przyniosła ze sobą ta nowa życiowa przygoda.

Cały reportaż ślubny to nie tylko zbiór pięknych fotografii, ale także krótki klip, który oddaje dynamikę i emocje tego wyjątkowego dnia.


Ceremonia: Brzoskwinia Ogród brzoskwiniaogrod.com Wesele: Brzoskwinia Ogród Oprawa muzyczna: Fokus Group fokusgroup.pl

Plener: Morskie Oko / Hotel Nosalowy Park / Kraków