top of page

Monika & Tomasz | Biała Róża Szczyrk | Sala weselna Szczyrk | Fotograf Szczyrk

Wspaniała podróż naszego życia właśnie się zaczęła! Jesteśmy Monika i Tomasz i chcielibyśmy podzielić się z Wami niezapomnianymi chwilami naszego ślubu plenerowego. Całe wydarzenie odbyło się w urokliwym otoczeniu Szczyrku, z przepięknymi górami jako tłem naszej miłości.

Nasz magiczny dzień rozpoczął się w Apartamentach Parkowych w Szczyrku, gdzie odbyła się ceremonia zaślubin. Ta malownicza lokalizacja była idealnym miejscem, które oddawało nasze marzenia o romantycznym ślubie plenerowym. Otoczeni przyrodą i z pięknymi widokami na góry, przysięgliśmy sobie miłość i wierność na całe życie.

Po przepięknej ceremonii nadszedł czas na zabawę w sali weselnej, która znajdowała się nieopodal. Sala Biała Róża w Szczyrku okazała się być prawdziwym klejnotem tego wyjątkowego dnia.


Jasne wnętrze z wielkimi oknami oferowało nie tylko przestronność, ale także niesamowity widok na majestatyczne góry. Goście byli zachwyceni atmosferą i pięknem tego miejsca, które idealnie wpisywało się w naszą wizję wymarzonego wesela.


Nie mogliśmy także zapomnieć o oprawie muzycznej, która wzbogaciła nasze przyjęcie. Dzięki Krzysztofowi Dominiakowi, znanemu jako DJ Kris D, mieliśmy niezapomniane chwile tańca i rozrywki. Jego umiejętność dopasowania odpowiedniej muzyki do naszych gustów i preferencji sprawiła, że parkiet był zawsze pełen gości gotowych do zabawy.

Chociaż nasz ślub był niezwykle ważnym momentem, nie mogliśmy odmówić sobie krótkiego pleneru w Szczyrku. To magiczne miasto oferuje wiele pięknych miejsc, które chcieliśmy uwiecznić na naszych zdjęciach. Dzięki temu mieliśmy nie tylko wspaniałą okazję do stworzenia pięknych wspomnień, ale także do chwilowego odseparowania się od gości i skupienia na sobie.

Całe wydarzenie było niesamowitym doświadczeniem, które z pewnością na zawsze pozostanie w naszych sercach. Dziękujemy Apartamentom Parkowym w Szczyrku i Sali Białej Róży w Szczyrku za stworzenie tak magicznej atmosfery i zapewnienie nam niezapomnianych chwil. Również serdecznie dziękujemy DJ Kris D za wspaniałą oprawę muzyczną, która dodatkowo urozmaiciła nasze przyjęcie.Ślub: Apartamenty Parkowe Szczyrk apartamentyparkowe-szczyrk.pl

Wesele: Biała róża Szczyrk bialaroza.com.pl

Oprawa muzyczna: Krzysztof Dominiak djkrisd.comSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page