top of page

Monika i Aleksander | Zajazd u Dziadka | Sala weselna Opole | Fotograf Opole


Chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłym dniem, który niedawno przeżyliśmy - naszym ślubem! Był to niezapomniany czas pełen miłości, radości i niezwykłych emocji. Dzisiaj pragniemy opowiedzieć Wam o naszej ceremonii zaślubin i przyjęciu weselnym, które odbyły się w pięknym plenerze i urokliwym Zajeździe u Dziadka w Opolu.Po ceremonii przeszliśmy do Zajeździe u Dziadka, gdzie miało miejsce nasze przyjęcie weselne. Ten uroczy obiekt okazał się idealnym miejscem na nasze wesele. Przepiękne wnętrza, urokliwy ogród i tradycyjny klimat stworzyły niepowtarzalną atmosferę. Obsługa była niezwykle profesjonalna i dbała o każdy szczegół, dzięki czemu my i nasi goście czuliśmy się jak w bajce.

A co to byłoby wesele bez dobrej muzyki i świetnej zabawy? Tu pragniemy podziękować Wodzirejom Freak Frak, a zwłaszcza Sebastianowi Petit, który zadbał o to, żeby na parkiecie panowała nieustająca energia i dobra zabawa. Jego umiejętności i profesjonalizm sprawiły, że każdy z naszych gości był w pełni zadowolony i nie mógł się oderwać od tańca.

Nasz ślub był dla nas nie tylko cudownym dniem, ale także dowodem na to, jak wiele miłości i wsparcia otrzymujemy od naszych najbliższych. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym bliskim, przyjaciołom i rodzinie, którzy uczestniczyli w tym ważnym dla nas wydarzeniu. Wasza obecność sprawiła, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Ceremonia: Zajazd u dziadka zajazdudziadka.pl Wesele: Zajazd u Dziadka Oprawa muzyczna: Wodzireje Freak Frak - Sebastian Petit facebook.com/wodzirejpetit/
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page