top of page

Anna & Jerzy | Wesele Qrudo | Sala weselna Kraków | Fotograf Kraków

Ostatnio miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w jednym z najpiękniejszych ślubów w moim życiu. Anna i Jerzy, para pełna miłości i radości, zdecydowała się na cerkiewny ślub w malowniczym Opactwie Benedyktynów w Tyńcu. Było to z pewnością niezapomniane wydarzenie, które zostanie mi w pamięci na zawsze.

Ceremonia zaślubin odbyła się w pięknej, starożytnej kaplicy, oświetlonej delikatnymi promieniami słońca, które przebijały się przez witraże. Anna wyglądała jak prawdziwa księżniczka, w pięknej sukni, która podkreślała jej naturalne piękno. Jerzy nie mógł oderwać od niej wzroku, a ich wzajemne spojrzenia pełne były czułości i miłości.


Po uroczystej ceremonii wszyscy udaliśmy się na przyjęcie weselne do niesamowitej restauracji Qrudo Food & Wine, położonej w sercu Krakowa. To miejsce nie tylko zachwyciło nas swoim eleganckim wystrojem, ale również serwowało przepyszne dania, które zachwyciły podniebienia wszystkich gości.


Atmosfera na przyjęciu była niezwykła. Goście radowali się wraz z Anną i Jerzym, tańcząc do szalonych rytmów i śmiejąc się bezustannie. Słowa pełne emocji i radości przemawiały podczas przemówień, które wywołały wiele wzruszeń i łez szczęścia.

Nie mogłem oprzeć się pokusie, aby zapytać Annę i Jerzego o ich przepis na tak udany ślub. Okazuje się, że kluczem do sukcesu był nie tylko ich wzajemny szacunek i miłość, ale także starannie zaplanowane i dopracowane szczegóły. Od wyboru uroczystej lokalizacji aż po wyjątkowe menu, Anna i Jerzy starali się zapewnić swoim gościom niezapomniane wrażenia.

Wszyscy zgodnie podkreślali, że to był nie tylko ślub Anny i Jerzego, ale także święto miłości i radości dla wszystkich obecnych. To naprawdę wyjątkowy moment, który połączył serca i umysły wszystkich gości.


Sala weselna Kraków


Dziękuję Annie i Jerzemu za możliwość uczestniczenia w ich pięknym ślubie. Było to dla mnie niezapomniane doświadczenie, pełne wzruszeń i miłości. Życzę im wiecznej szczęśliwości i miłości, a ich ślub niech będzie inspiracją dla innych par, które pragną związać się węzłem małżeńskim.

Ceremonia: Opactwo Benedyktynów w Tyńcu opactwotynieckie.pl Wesele: Qrudo Food & Wine qrudo.pl

Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page