top of page

Sylwia & Krzysztof | Gościniec Nałęże | Sala weselna śląsk | Fotograf Bielsko

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami historią Sylwii i Krzysztofa, którzy zorganizowali niezwykłe ślubne przyjęcie w malowniczej okolicy Jaworza. Ich wyjątkowy dzień rozpoczął się ceremonią zaślubin w urokliwej Kaplicy Świętego Jana Nepomucena, a następnie przenieśli się do Gościnińca Nałęże, gdzie odbyło się niezapomniane przyjęcie weselne.


Ceremonia zaślubin w Kaplicy Świętego Jana Nepomucena była pełna emocji i magii. Para młoda weszła do kaplicy, otoczona bliskimi i przyjaciółmi, emanującą miłością i radością. Ich przepiękne przysięgi i wzajemne spojrzenia wypełniły kaplicę radością i głębokim uczuciem. To był moment, który na zawsze pozostanie w sercach Sylwii, Krzysztofa i wszystkich obecnych na tym niezwykłym wydarzeniu.


Po ceremonii wszyscy udali się do Gościnińca Nałęże, gdzie czekało na nich wyjątkowe przyjęcie weselne. Sala była pięknie udekorowana, emanującą romantycznym i eleganckim klimatem. Goście zostali powitani przez Dj-a Karkuta, który stworzył niezapomnianą oprawę muzyczną, dodającą energii i radości całej uroczystości.


W trakcie przyjęcia weselnego, Sylwia i Krzysztof wraz z gośćmi bawili się doskonale, tańcząc i śpiewając razem na parkiecie. Oprawa muzyczna była perfekcyjnie dopasowana do gustu pary młodej i ich gości, tworząc niesamowitą atmosferę pełną radości i euforii.

Wieczorem para młoda zorganizowała niezwykłą sesję zdjęciową z zimnymi ogniami. Zimowy klimat, mroźne powietrze i magia ognia stworzyły niezwykłe tło dla romantycznych fotografii. Sylwia i Krzysztof byli oblewani blaskiem ognia, tworząc niezapomniane i malownicze obrazy.

Ceremonia: Kaplica Świętego Jana Nepomucena Wesele: Gościniec Nałęże Oprawa muzyczna: Dj. Karkut
Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Bình luận

Đã xếp hạng 0/5 sao.
Chưa có xếp hạng

Thêm điểm xếp hạng
bottom of page