top of page

Sandra i Martin | Luxury Hotel | Sala weselna Piekary Śląskie | Fotograf Piekary Śląskie

Cześć, drodzy czytelnicy! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłym ślubem, którego miałam przyjemność być częścią. Sandra i Martin, para pełna miłości i energii, zdecydowali się na wesele marzeń, które wypełniło ich serca radością i szczęściem. Pragnę podzielić się z Wami wszystkimi niezwykłymi momentami tego wyjątkowego dnia.


Ceremonia zaślubin odbyła się w malowniczym kościele św. Brata Alberta w Żorach w Kleszczówce. To magiczne miejsce emanowało spokojem i pięknem, które doskonale oddawało atmosferę miłości i święta, jakim był ten dzień. Sandra była przejmująco piękna w swojej sukni ślubnej, emanując blaskiem, który był widoczny w jej uśmiechu. Martin, z kolei, wyglądał dumnie, trzymając rękę przyszłej żony, pełen podziwu i miłości.


Po uroczystej ceremonii wszyscy udaliśmy się na przyjęcie weselne do wspaniałej sali Rezydencja Luxury, położonej w Piekarach Śląskich. Ta elegancka przestrzeń była idealnym miejscem, aby kontynuować celebrowanie tego wyjątkowego dnia. Wspaniała aranżacja i przemyślane detale dodawały uroku i wyjątkowego charakteru temu wydarzeniu.

Atmosfera na przyjęciu była niesamowita. Wszyscy goście bawili się doskonale, tańcząc do wczesnych godzin porannych i celebrując miłość Sandry i Martina. Niezapomniane chwile radości i wzruszenia towarzyszyły przemówieniom składanym przez najbliższych. Były to słowa pełne ciepła i szacunku, które przypominały nam, jak piękna jest miłość.


Luxury Hotel


Podczas rozmowy z Sandrą i Martinem dowiedziałam się, że kluczem do sukcesu ich ślubu było staranne zaplanowanie i wspólne podejmowanie decyzji. Od wyboru uroczystej lokalizacji, która wpisywała się w ich marzenia, po szczegółowe planowanie menu i dekoracji, para włożyła mnóstwo wysiłku, aby zapewnić swoim gościom wyjątkowe doświadczenie.

Jestem naprawdę wdzięczna Sandrze i Martinowi za możliwość uwiecznienia ich niezwykłego dnia. Była to dla mnie nie tylko praca, ale również przywilej być częścią tego pięknego wydarzenia. Życzę im wiecznej miłości, wzajemnego szacunku i radości w każdym kolejnym dniu życia.

Ceremonia: Parafia św. Brata Alberta w Żorach Kleszczówce albert.zory.pl Wesele: Rezydencja Luxury rezydencjahotel.pl

Oprawa muzyczna: Groovy Cover Band groovycoverband.plSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page