top of page

Patrycja & Bartosz | Stara Stołówka | Sala weselna Wrocław


Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą historią ślubu Patrycji i Bartosza, którą miałam przyjemność uwiecznić. Całe wydarzenie rozpoczęło się uroczo w NMP z Góry Karmel w Brzegu, a zakończyło hucznym weselem w Starej Stołówce.

Spotkanie z Patrycją i Bartoszem było pełne radości i ekscytacji związanej z planowaniem tego wyjątkowego dnia. Ceremonia w NMP z Góry Karmel była nasycona duchową atmosferą, a kościół stanowił malownicze tło dla unikatowych chwil. Starałam się uchwycić zarówno uroczystość, jak i intymność tego momentu, korzystając z naturalnego światła i dyskretnie rejestrując każdy emocjonalny gest.


Sala weselna Wrocław


Tradycyjny klimat tego miejsca i piękno detali architektonicznych stanowiły inspirujące tło dla fotografii. Starannie komponowane kadry uwieczniły nie tylko radość Młodej Pary, ale także atmosferę, którą stworzyli dla swoich gości.

Podczas edycji zdjęć skupiłam się na podkreśleniu kolorów i kontrastów, aby oddać autentyczność każdego momentu. Moją pasją jest tworzenie fotografii, które nie tylko zachowują wspomnienia, ale także opowiadają unikalną historię każdego ślubu.

Serdecznie dziękuję Patrycji i Bartoszowi za zaufanie. Jeśli i Wy planujecie magiczny dzień, chętnie podzielę się moim doświadczeniem i uwiecznię dla Was chwile, które zagoszczą na Waszych fotografiach na zawsze.


Ceremonia: NMP z Góry Karmel w Brzegu Dolnym

Sala weselna: Stara Stołówka https://www.facebook.com/starastolowka/

Oprawa muzyczna: PDJ Event Agency www.pdj.com.pl
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page