top of page

Sandra i Patryk | USC Bytom | Sala weselna Bytom | Fotograf Bytom


Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami wyjątkową historią miłości pary, która miała miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bytomiu. To opowieść o Sandrze i Patryku, którzy zdecydowali się na ceremonię zaślubin w tej urokliwej miejscowości.


Ceremonia rozpoczęła się w pięknie przygotowanej sali,

Ich spojrzenia pełne były miłości i nadziei na przyszłość.


Właściwa ceremonia była krótka, ale pełna emocji. Para wymieniła przysięgi, obiecując sobie wzajemną miłość, wsparcie i wierność. Tego dnia, w tej sali pełnej świadków, Sandra i Patryk zobowiązali się do życia razem, budowania szczęśliwej przyszłości i pokonywania wszelkich trudności, które staną na ich drodze.


Sala weselna Bytom


Po oficjalnym aktu małżeństwa, para wraz z gośćmi przeniosła się na niewielkie przyjęcie weselne. Miejsce to było przytulne i pełne uroku, idealnie oddające intymny charakter ich ślubu. Wśród bliskich i przyjaciół Sandra i Patryk świętowali swoje nowe życie jako małżeństwo.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bytomiu nie tylko był piękny, ale również praktyczny. Para miała możliwość zorganizowania ceremonii w miejscu łatwo dostępnym dla wszystkich gości, co było szczególnie ważne dla rodziny i przyjaciół, którzy przybyli z różnych zakątków kraju.

Sandra i Patryk udowodnili, że ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego może być równie magiczny i emocjonujący jak ceremonia w kościele czy plenerze. Przytulne wnętrza, osobiste zaangażowanie i otaczający ich bliscy sprawili, że ten dzień był niezapomniany i pełen miłości.


Ceremonia: USC Bytom

Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page