top of page

Monika i Dariusz | Karczma po Zbóju | Sala weselna Kubalonka | Fotograf Istebna


Dziś chcemy podzielić się z Wami jednym z najważniejszych dni w naszym życiu - naszym ślubem! Był to wyjątkowy czas pełen miłości, wzruszeń i niesamowitych wspomnień. Dzisiaj pragniemy opowiedzieć Wam o naszej ceremonii zaślubin, przyjęciu weselnym i plenerze, które odbyły się w pięknej miejscowości Istebna.


Nasza ceremonia zaślubin odbyła się w uroczym kościele Podwyższenia Krzyża Świętego. To miejsce emanuje pięknem i duchową atmosferą, co uczyniło ten moment jeszcze bardziej wyjątkowym. Kościół ten ma długą historię i jest ważnym miejscem dla lokalnej społeczności. Byliśmy niezmiernie wzruszeni, kiedy powiedzieliśmy sobie "tak" przed ołtarzem, otoczeni naszymi najbliższymi i przyjaciółmi.

Po ceremonii przemieszczenie się do Karczmy po Zbóju, gdzie odbyło się nasze przyjęcie weselne. Ta klimatyczna karczma była idealnym miejscem na wspólne świętowanie. Tradycyjny wystrój, pyszne jedzenie i przemiła obsługa sprawiły, że czuliśmy się jak w magicznym miejscu. Goście bawili się świetnie, tańcząc do muzyki i delektując się pysznymi potrawami. To był wieczór pełen uśmiechu i radości.


Sala weselna Istebna


Dodatkowo, w trakcie naszego ślubu mieliśmy również plener ślubny w pięknej miejscowości Istebna. Ta malownicza okolica, otoczona górami i przyrodą, stworzyła wspaniałe tło dla naszych fotografii i wspomnień. Spędziliśmy niezapomniane chwile, przechadzając się po pięknych krajobrazach i oddychając świeżym powietrzem.

Nasz ślub był dniem, którego będziemy zawsze pamiętać z ogromną radością. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim naszym bliskim, przyjaciołom i rodzinie, którzy byli z nami w tym ważnym dla nas momencie. Dziękujemy kościołowi Podwyższenia Krzyża Świętego za piękną ceremonię, Karczmie po Zbóju za wyjątkowe przyjęcie weselne, a także wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, by nasz ślub był niezapomniany.

Ceremonia: Kościół Rzymskokatolicki Pw. Podwyższenia Krzyża Świętego parafia.com.pl/kubalonka Wesele: Po Zbóju karczmapozboju.com.pl Plener: Istebna

Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page