top of page

Małgorzata i Piotr | Karczma Koszwice | Sala weselna Lubliniec | Fotograf Lubliniec


Witajcie na moim blogu! Dziś chciałbym podzielić się z Wami wyjątkowym dniem, który był pełen miłości, radości i niezapomnianych chwil. Małgorzata i Piotr zdecydowali się złączyć swoje serca w świętym związku małżeńskim, a ja miałem przywilej być świadkiem tego wydarzenia.


Ceremonia zaślubin odbyła się w malowniczym kościele pw. Jadwigi, położonym w urokliwej miejscowości Droniowice. Biały suknia Małgorzaty i emocje na twarzy Piotra wzbudziły wzruszenie wśród wszystkich zgromadzonych gości. Był to moment, który na zawsze pozostanie w pamięci nowożeńców i ich najbliższych.

Po uroczystej ceremonii para młoda zaprosiła swoją rodzinę i przyjaciół na przyjęcie weselne w urokliwej Karczmie Koszwice. To miejsce emanowało tradycją i ciepłem, tworząc idealną atmosferę do świętowania. Wszyscy goście czuli się jak jedna duża rodzina, dzieląc radość i wzruszenia związane z tym wyjątkowym dniem.


Oprawę muzyczną tego niezapomnianego wieczoru zapewnił DJ Lukas, który potrafił dopasować utwory do gustu wszystkich obecnych na przyjęciu. Parkiet był pełen tańczących osób, a energia w powietrzu sprawiła, że nikt nie mógł usiedzieć w miejscu. Muzyka towarzyszyła wszystkim przez całą noc, dodając jeszcze więcej radości i swobody.

Wieczorem Małgorzata i Piotr postanowili uwiecznić ten wyjątkowy dzień, organizując sesję zdjęciową z zimnymi ogniami. To niecodzienne i efektowne ujęcia były nie tylko pamiątką dla pary młodej, ale także zachwycającym elementem, który dodatkowo wzmocnił atmosferę magii i miłości.

Ten dzień był pełen emocji, miłości i niezapomnianych chwil. Małgorzata i Piotr stworzyli niepowtarzalną atmosferę, dzieląc się swoją radością ze wszystkimi obecnymi. Ich ślub to moment, który na zawsze pozostanie w sercach tych, którzy mieli przywilej uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Ceremonia: Kościół pw. Jadwigi parafia-sadow.pl/droniowice/ Wesele: Karczma Koszwice karczma-koszwice.pl Oprawa muzyczna: Dj. Lukas djlukas.pl


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page