top of page

Dorota & Artur | Karczma Koszwice | Sala weselna śląsk | Fotograf Lubliniec

Dzisiaj chciałbym podzielić się wyjątkowymi chwilami z ceremonii zaślubin Doroty i Artura, które odbyły się niedawno w malowniczej miejscowości Olszyna. To było magiczne wydarzenie, pełne miłości, radości i wzruszeń. A ja miałem ogromną przyjemność być świadkiem tego niezwykłego dnia.


Ceremonia zaślubin odbyła się w uroczym kościele Wniebowzięcia NMP w Olszynie. Kościół ten jest prawdziwą perłą wśród miejsc sakralnych. Jego piękna architektura, starannie zdobione detale i ciepła atmosfera stworzyły idealne tło dla ślubu Doroty i Artura. Kiedy para przekraczała próg świątyni, a organista rozpoczął grać, wszyscy obecni poczuli ogromne wzruszenie. To był moment, który na zawsze zapadnie nam w pamięć.


Dorota wyglądała jak prawdziwa księżniczka w swojej pięknej sukni ślubnej. Jej uśmiech był promieniujący, a oczy lśniły szczęściem. Artur natomiast był w eleganckim garniturze i patrząc na niego, widać było, że jest pełen dumy i miłości dla swojej przyszłej żony.

Po uroczystej ceremonii wszyscy udaliśmy się do sali weselnej Karczma Koszwice, gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Ta przepiękna sala, wypełniona zapachem kwiatów i dekoracjami w romantycznym stylu, stworzyła idealne miejsce do świętowania tego wyjątkowego dnia. Goście byli zachwyceni atmosferą i niezwykłym menu, które było prawdziwym festiwalem smaków.

Wieczór był pełen wzruszeń, zabawy i tańca. Dorota i Artur mieli swoje pierwsze tańce jako małżeństwo, podziwiani przez bliskich i przyjaciół. Wszyscy bawili się doskonale, nieustannie podziwiając piękno miłości, która ich połączyła.

To niezapomniane wesele było prawdziwym świadectwem siły i piękna miłości. Dorota i Artur są dla siebie stworzeni, a ich ślub to kolejny krok w niezwykłej podróży życia, którą razem odbywają.

Dziękujemy Dorocie i Arturowi za to, że mogliśmy uczestniczyć w tym magicznym dniu i życzymy im niekończącej się radości, miłości i wspólnych chwil spędzonych w harmonii. Niech ta miłość towarzyszy im przez całe życie.

Ceremonia: Wniebowzięcia NMP parafia-olszyna.pl Wesele: Karczma Koszwice karczma-koszwice.pl

Oprawa muzyczna: Revo Martin Strzoda facebook.com/zespolrevoSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page