top of page

Para Młoda | Moja Pasja Sosnowiec | Sala weselna śląsk | Fotograf Sosnowiec

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami niesamowitą historią miłości pary młodej, która zdecydowała się na niezapomnianą ceremonię zaślubin w Sosnowcu, a następnie świętowała swoje wymarzone wesele w przepięknej sali weselnej Moja Pasja. To był dzień pełen magii, emocji i niepowtarzalnego uroku.


Ceremonia zaślubin odbyła się w pięknym Sosnowcu, gdzie para młoda złożyła sobie przysięgę miłości i wierności. Ich bliscy, pełni wzruszenia i dumy, obserwowali ten wyjątkowy moment, pełen radości i nadziei. Kościół wypełnił się pięknymi dźwiękami organów, które dodatkowo podkreśliły uroczystość i podniosłość chwili.


Po zakończeniu ceremonii wszyscy udali się do sali weselnej Moja Pasja, która okazała się idealnym miejscem na niezapomniane przyjęcie. Ta elegancka sala o subtelnym wystroju, doskonale dopasowana do tematyki wesela, zachwyciła zarówno parę młodą, jak i ich gości. Piękne dekoracje, ustawienie stołów i atmosfera pełna magii stworzyły niepowtarzalny klimat tego wyjątkowego dnia.

Goście zostali powitani przez para młodą, którzy w pełni oddali się radości i zabawie. Atmosfera na parkiecie była niezwykła, wszyscy bawili się doskonale, tańcząc do późnych godzin nocnych. Oprawa muzyczna, przygotowana przez profesjonalnych DJ-ów, dopasowana była do gustu i preferencji pary młodej, sprawiając, że goście nie mogli oderwać się od parkietu.


Moja Pasja dbała o każdy detal, zapewniając nie tylko przepyszne dania, ale również wyśmienite desery, które zachwycały podniebienia wszystkich obecnych. Wielokrotnie słyszeliśmy okrzyki zachwytu nad wyśmienitością serwowanych potraw i doskonałą obsługą.

Całe wesele w sali Moja Pasja było nie tylko smacznym i eleganckim doświadczeniem, ale przede wszystkim pełnym miłości, radości i bliskości. Para młoda, otoczona wsparciem i miłością swoich najbliższych, dziękowała im za obecność w tym wyjątkowym dniu.

Wesele: Moja Pasja mojapasja.sosnowiec.plSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page