top of page

Bernadetta & Krzysztof | Stodoła Częstochowa | Sala weselna Częstochowa

Wspaniałe wieści! Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami radosnym wydarzeniem, jakim był ślub Berndetta i Krzysztofa. Ten niezwykły dzień pełen miłości i radości odbył się niedawno w malowniczej scenerii kościoła Najświętszej Marii Panny Częstochowskiej.


Para młoda zdecydowała się na klasyczną ceremonię zaślubin, która wzbudziła wzruszenie wszystkich zgromadzonych. Po uroczystej ceremonii Berndetta i Krzysztof zaprosili swoich bliskich i przyjaciół do zabawy, która odbyła się w pięknej lokalizacji - Nova Stodola w Kłomnicach. To miejsce zachwyciło wszystkich swoim urokiem i wyjątkowym klimatem, tworząc idealne tło dla niezapomnianego wesela.

Aby jeszcze bardziej umilić tę wyjątkową okazję, para młoda zdecydowała się na nietypową atrakcję wieczoru. Goście zostali zaskoczeni małym pokazem z racami, który rozświetlił niebo pięknymi iskrami, tworząc magiczną atmosferę. To niezapomniane widowisko dostarczyło wszystkim wielu emocji i wzbudziło radość w sercach gości.


Stodoła Częstochowa


Oprócz tego, Berndetta i Krzysztof postanowili uwiecznić ten wyjątkowy dzień, wykonując zdjęcia z zimnymi ogniami. Ta nietypowa sesja fotograficzna była nie tylko niezwykle efektowna, ale także przypominała o silnym związku między nowożeńcami, który przetrwa nawet najtrudniejsze chwile.

Nie możemy zapomnieć również o muzyce, która odgrywała istotną rolę podczas tego wyjątkowego dnia. DJ Piotr Dziker dostarczył znakomitej rozrywki, tworząc atmosferę pełną tańca i radości. Jego umiejętność dopasowania utworów do nastroju gości sprawiła, że parkiet był zawsze pełen energii.

Całe wydarzenie było wyjątkowym przeżyciem, pełnym wzruszeń, miłości i radości. Berndetta i Krzysztof stworzyli niezapomnianą atmosferę, dzieląc się swoją szczęśliwą chwilą ze wszystkimi, którzy ich otaczają.

Życzymy nowożeńcom niezwykłej wspólnej podróży przez życie, pełnej miłości, zrozumienia i wzajemnego wsparcia. Niech ich ślubny dzień będzie tylko początkiem kolejnych pięknych rozdziałów w ich historii. Niech będą szczęśliwi na zawsze!Ceremonia: Kościół Najświeższej Marii Panny Częstochowskiej nmp.com.pl

Wesele: Nova Stodola Kłomnice novastodola.pl

DJ: Piotr Dziker facebook.com/piotr.dziker/Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page