top of page

Magda & Sebastian | Wesele w Restauracji Tarasowej

Z niezwykłą radością dzielę się z Wami pięknymi chwilami, które miałem przyjemność uwiecznić podczas ślubu Magdy i Sebastiana w urokliwej "Restauracji Tarasowej"! To było niezwykle romantyczne i wzruszające wydarzenie, które na zawsze pozostanie w naszych sercach.


Magda i Sebastian to para, która emanuje miłością i harmonią. Ich ślub był nie tylko świadectwem ich wzajemnej miłości, ale także świętem bliskości rodzin i przyjaciół. "Restauracja Tarasowa" okazała się idealnym miejscem na tak ważne wydarzenie - elegancka sala, pięknie udekorowane stoły i magiczny taras, który oferował przepiękne widoki na okolicę.


Wspaniała atmosfera, radosne rozmowy i radosne toasty wznoszone przez gości sprawiły, że całe miejsce tętniło energią i szczęściem. Nie mogę zapomnieć o niesamowitej zabawie, która trwała do białego rana. Wszyscy goście tańczyli i śpiewali, tworząc niesamowitą atmosferę radości i euforii. Fotografowanie pełne było chwil pełnych uśmiechu, miłości i spontaniczności. Magda i Sebastian nie tylko świetnie się bawili, ale również zadbali o każdego gościa, sprawiając, że czuliśmy się jak jedna wielka rodzina.


Dziękuję Magdzie i Sebastianowi za zaufanie, jakim obdarzyli mnie, wybierając mnie na swojego fotografa ślubnego. Było to nie tylko zaszczyt, ale także ogromna przyjemność uwiecznić Wasz piękny dzień. Życzę Wam nieustającej miłości, wzajemnego wsparcia i radości na drodze życia. Niech Wasze małżeństwo będzie pełne cudownych chwil i spełnionych marzeń.


Miejsce: Restauracja Tarasowa www.tarasowa.com
Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page