top of page

Karolina & Mateusz | Sala weselna Częstochowa

Chciałabym Wam opowiedzieć o niezwykłym ślubie, który miałam przyjemność uwiecznić jako fotografka. Karolina i Mateusz stworzyli niezapomniane chwile pełne miłości, radości i magii, które pozostaną w mojej pamięci na zawsze.


Ceremonia zaślubin odbyła się w urokliwym kościele św. Floriana w Rzerzęczycach. Karolina, emanując pięknem i elegancją, wkraczała do świątyni w pięknej białej sukni, z uśmiechem na twarzy i oczami pełnymi nadziei. Mateusz, ubrany w stylowy garnitur, oczekiwał na nią z ogromnym podekscytowaniem. Ceremonia była pełna emocji, a chwile wymiany przysięgi były niezwykle wzruszające.

Po uroczystej ceremonii para i goście udali się do pobliskiej sali weselnej, gdzie odbyło się wyjątkowe przyjęcie weselne. Sala została pięknie udekorowana, tworząc przytulną i romantyczną atmosferę. Klimatyczne oświetlenie, eleganckie dekoracje i subtelne kwiaty sprawiły, że każdy czuł się jak w bajce. Karolina i Mateusz byli duszą tego wieczoru, tańcząc i śmiejąc się z najbliższymi aż do białego rana.

Byłem niezwykle szczęśliwy, że mogłem być częścią tego wyjątkowego dnia i uwiecznić wszystkie piękne momenty. Praca jako fotograf daje mi możliwość zatrzymywania tych magii i emocji na zawsze. Dziękuję Karolinie i Mateuszowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich niezwykłej historii miłości.

Jeśli i Wy planujecie swoje wymarzone wesele, zapraszam do kontaktu. Chętnie uwiecznię Wasze najpiękniejsze chwile, tworząc niezapomniane wspomnienia, które przetrwają przez całe życie.Ceremonia: Kościół św. Floriana
Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page