top of page

Żaneta i Szymon | Skansen Smaków Kraków | Sala weselna małopolskie | Fotograf Kraków

Mamy przyjemność podzielić się z Wami niezwykłą historią miłości Żanety i Szymona, którzy zdecydowali się na piękną ceremonię zaślubin w kościele św. Józefa w Krakowie. Ich niezapomniany dzień był pełen emocji, radości i miłości, które unosiły się w powietrzu.


Ceremonia odbyła się w urokliwym kościele św. Józefa, którego architektura i atmosfera dodały wyjątkowego klimatu całemu wydarzeniu. Para młoda weszła do świątyni, trzymając się za ręce, emanującą pewnością siebie i miłością. Ich bliscy, pełni radości i wzruszenia, z wypiekami na twarzach obserwowali ich pierwsze kroki jako małżeństwo.


Ślubne przysięgi Żanety i Szymona były szczere, głębokie i pełne miłości. Oprawa muzyczna stworzona przez utalentowanego DJ-a Macieja Inglota tworzyła nastrojową i wzruszającą atmosferę, dodającą jeszcze większej głębi tego ważnego momentu.


Skansen Smaków


Po zakończeniu ceremonii, para młoda i ich goście udali się na plenerową sesję ślubną w pięknym Krakowie. Zabytkowe uliczki, malownicze miejsca i klimatyczne scenerie stanowiły idealne tło dla romantycznych fotografii. Żaneta i Szymon wyglądali jak para z bajki, pełna radości i miłości.

Następnie wszyscy udali się na wyjątkowe przyjęcie weselne w sali Skansen Smaków w Cholerzynie. Ta przepiękna sala, o rustykalnym i eleganckim wystroju, była idealnym miejscem do świętowania i biesiadowania z najbliższymi. Przyjęcie weselne było pełne tańców, śmiechu i radosnych chwil. Goście bawili się doskonale, oddając się magii tego wyjątkowego dnia.

Para młoda doceniła starania dj-ów Brosart, który zapewnił doskonałą oprawę muzyczną i zabawę przez całą noc. Ich talent i energia na parkiecie sprawiły, że wszyscy goście nie mogli przestać tańczyć i śpiewać razem z nimi.

Ceremonia: Kościół Świętego Józefa Wesele: Skansen Smaków skansensmakow.pl Plener: Kraków

Oprawa Muzyczna: Brosart / Maciej Inglot instagram.com/djinglot/
Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page