top of page

Julia i Maciej | Zielona Weranda Wieluń | sala weselna Wieluń | Fotograf Wieluń

Cześć, kochani czytelnicy! Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym niezwykłym dniem - dniem, w którym Julia i Maciej powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w obecności swoich najbliższych. Chcielibyśmy opowiedzieć Wam o naszej ceremonii zaślubin w pięknym kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ostrówku oraz przyjęciu weselnym, które odbyło się w magicznej Zielonej Werandzie w Widoradzu.


Wnętrze kościoła zachwyciło nas swoją uroczystością i jednocześnie przytulnością. Było ozdobione pięknymi kwiatami, które dodawały mu jeszcze większego uroku. Wraz z rodziną i bliskimi wspólnie odmówiliśmy modlitwę, a nasze serca napawała głęboka duchowość tego miejsca.


Po uroczystej ceremonii udaliśmy się wraz z naszymi gośćmi do Zielonej Werandy w Widoradzu, gdzie czekało na nas przyjęcie weselne. Ta urokliwa restauracja położona w malowniczej okolicy była jak stworzona dla naszego wyjątkowego dnia. Przywitano nas serdecznym uśmiechem i profesjonalną obsługą, która zadbała o każdy szczegół. Wnętrze sali bankietowej zachwycało elegancją i subtelnym stylem, który idealnie wpasował się w nasze oczekiwania.

Podczas przyjęcia weselnego goście mogli skosztować wykwintnych dań przygotowanych przez utalentowaną kuchnię Zielonej Werandy. Smakowite przystawki, wykwintne dania główne i przepyszne desery zadowoliły nawet najbardziej wymagające podniebienia. Na parkiecie nie zabrakło również doskonałej muzyki, dzięki której wszyscy mogliśmy tańczyć i bawić się do białego rana.

Ceremonia: Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej Wesele: Zielona Weranda zielonaweranda.com.pl


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page