top of page

Zimowa sesja ślubna Olsztyn

Wyjątkowa Zima Ślubna na Jurze Częstochowsko-Krakowskiej!

Przełom dwóch pór roku to zawsze magiczny moment. Para, którą miałam przyjemność fotografować, postanowiła wziąć ślub na końcu października, kiedy to jesień przechodzi w zimę. Ale to nie wszystko! Zdecydowali się wybrać na Jurę Częstochowsko-Krakowską, aby zatrzymać czas w momencie, gdy pierwsze płatki śniegu spadną na te malownicze tereny. I udało się!

Cała sesja ślubna odbyła się w tle pięknej okolicy. Blisko znajdowały się ruiny zamku w Olsztynie, które są jednym z niezliczonych miejsc na Szlaku Orlich Gniazd. Te historyczne pozostałości wprowadziły do atmosfery jeszcze więcej magii i tajemnicy.


Młoda para była niezwykle odważna, podejmując decyzję o ślubie zimowym. Ale efekt był niesamowity! Biały puchowy puch otulał otoczenie, tworząc bajeczne tło dla ich miłości. Delikatne promienie słońca przebijające się przez chmury dodawały uroku i romantyzmu.

Fotografowanie tej pary było czystą przyjemnością. Ich radość, wzajemne spojrzenia i czułe gesty były łatwe do uchwycenia. Świetnie się bawili podczas sesji, ciesząc się każdą chwilą. Otwartość i zaangażowanie sprawiły, że zdjęcia emanowały szczerością i autentycznością.

Jura Częstochowsko-Krakowska to niezwykłe miejsce, które zaskakuje swoją różnorodnością krajobrazów. Góry, wąwozy, skały i lasy tworzą unikalną scenerię, która stanowi doskonałe tło dla sesji fotograficznych. Tym razem dodatkowym elementem były pierwsze śnieżne płatki, które sprawiły, że całe otoczenie było jeszcze bardziej urokliwe.

Ślub na Jurze Częstochowsko-Krakowskiej to doskonały wybór dla par, które pragną mieć niepowtarzalne i magiczne wspomnienia. To miejsce oferuje wiele możliwości i niesamowite atrakcje turystyczne, takie jak ruiny zamku w Olsztynie, które wprowadzają dodatkową dawkę historii i romantyzmu.


Miejsce pleneru ślubnego: Jura Częstochowska-Krakowska


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page