top of page

Viktoriia & Anatolii | Zimowy ślub i sesja rodzinna Pszczyna fotograf

Zimowe śluby mają w sobie niepowtarzalny urok i romantyzm. Mroźny powiew zimowego powietrza, otulający śnieg i atmosfera magicznego świątecznego czasu sprawiają, że takie uroczystości są niezwykle wyjątkowe. Viktoriia i Anatolii postanowili uczcić swój wielki dzień w parku w Pszczynie, oddając się magii zimy i otaczając się pięknem natury.

To było przyjęcie ślubne, które do złudzenia przypominało zimową baśń. Cała przestrzeń była przystrojona białym delikatnym śniegiem, który tworzył malownicze pejzaże wokół. Drobne płatki spadające z nieba dodawały magii i czarowały gości.

Viktoriia i Anatolii wybrali park w Pszczynie ze względu na jego malowniczą scenerię. Drzewa pokryte białym puchem, jezioro odbijające światło słońca i urokliwe mostki tworzyły idealne tło dla ich ślubnych fotografii.


Sesja plenerowa była prawdziwą przyjemnością zarówno dla pary, jak i dla ich rodzin. Wszyscy cieszyli się pięknem zimowej pogody.


Pszczyna Fotograf


Świetnym klimatem tego miejsca. Viktoriia i Anatolii mieli na sobie eleganckie i stylowe ubrania, które świetnie komponowały się z zimowym pejzażem.

Fotografowie mieli wyjątkowe zadanie - uchwycić emocje, radość i miłość, która unosiła się w powietrzu. Udało im się uchwycić każdy szczegół tego wyjątkowego dnia. Śmiech, wzruszenie i radość były widoczne na twarzach zarówno młodej pary, jak i ich najbliższych.

Po zakończeniu sesji plenerowej, wszyscy udali się do uroczego miejsca, gdzie czekało ich przyjęcie ślubne. Wnętrze było przystrojone białymi świetlnymi dekoracjami, które sprawiły, że sala wyglądała jak z bajki. Goście byli zachwyceni atmosferą i niezwykłym wystrojem.

Przyjęcie ślubne pełne było wzruszeń, zabaw i tańców. Wszyscy bawili się doskonale, oddając się magii tego wyjątkowego dnia. Viktoriia i Anatolii byli szczęśliwi, że mogli podzielić się tym ważnym momentem swojego życia z najbliższymi.


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

bottom of page