top of page

SANDRA & ŁUKASZ

Reportaż ślubny 

Cześć, kochani czytelnicy! Dzisiaj pragnę podzielić się z Wami niezwykłym ślubem, który miałem ogromną przyjemność uwiecznić jako fotografka.

 

 

Ślub plenerowy Sandry i Łukasza był prawdziwym spektaklem miłości i urody, którego centralnym punktem była przepiękna sala weselna Gościniec Paradise w Przeczycach. Przygotujcie się na fascynującą podróż przez ten wyjątkowy dzień!

Ślub plenerowy przy sali weselnej Gościniec Paradise w Przeczycach. Miejsce to okazało się doskonałym wyborem dla Sandry i Łukasza. Malownicze otoczenie i pięknie zaaranżowane przestrzenie stworzyły magiczną atmosferę, która była doskonałym tłem dla tego romantycznego ślubu plenerowego.

 

Ceremonia ślubna w plenerze: Sandra i Łukasz zdecydowali się na ceremonię ślubną na świeżym powietrzu, otoczeni pięknymi ogrodami i przyjaciółmi. Słońce delikatnie świeciło, a lekki powiew wiatru dodawał uroku tej wyjątkowej chwili. Przyjaciółka pary przewodniczyła ceremonii, która była pełna emocji, wzruszeń i miłości. Każdy szczegół był starannie przemyślany, od kwiatowych dekoracji po romantyczną aranżację ławek dla gości.

 

Po wzruszającej ceremonii nadszedł czas na niezapomnianą zabawę i biesiadę w Gościńcu Paradise. Sala weselna została pięknie przystrojona, tworząc atmosferę pełną ciepła i radości. Goście bawili się doskonale, tańcząc do świetnej muzyki i ciesząc się z okazji świętowania miłości Sandry i Łukasza. Niezapomniane chwile, pełne śmiechu i szczęścia, były dla mnie prawdziwym skarbem do uwiecznienia.

Podsumowanie: To było wesele, które w pełni oddawało magię miłości i radości. Sandra i Łukasz stworzyli niezapomniane wspomnienia w Gościńcu Paradise w Przeczycach, gdzie ich ślub plenerowy był prawdziwym arcydziełem. Piękna sceneria, radosna atmosfera i miłość unosząca się w powietrzu.

 

 

 

Ślub plenerowy & Wesele: Gościniec Paradise www.gosciniecparadise.pl

Oprawa muzyczna: Imprezy Po Byku www.imprezy-pobyku.pl

bottom of page