IMG_9437rfan.jpg

PRODUKT

studio i aranzacja

Fotografia produktowa to nie tylko zdjęcia w namiocie bezcieniowym. Oczywiście takie też są potrzebne, ale w wielu sytuacjach warto dostosować ciekawe światło, dobrane do przedmiotu tło, aranżacje planu aby otrzymać jak najlepiej prezentujące produkt zdjęcia.

Sesje dla kobiet

Studio & Plener

Być kobietą, być kobietą… i podarować najlepszy prezent samej sobie, czyli zmysłową sesję kobiecą. Sesje dla kobiet, sensualne, buduarowe, glamour są okazją, by poczuć się wyjątkowo, niecodziennie, ukazać piękno i zmysłowość kobiecego ciała i duszy.

Zdjęcia (7).jpg
c.jpg

MODA

fotoreportaż z wydarzenia

Znakomity zespół współpracujący z wizażystką i stylistką. Wjazdowe oraz we własnym studiu przystosowanym do fotografii mody., także praca u klienta.

IMG_8469.jpg

LOKACJE

wnętrza i lokacje

Wykonuje zdjęcia wnętrz, nieruchomości, budynków

w dzień i w nocy. Jest także opcja panoram.

IMG_8469.jpg
IMG_9995.jpg

FOTORELACJA

fotoreportaż z wydarzenia

Wykonuje fotoreportaże z każdego rodzaju wydarzeń publicznych i firmowych: konferencji, targów, wydarzeń sportowych, koncertów, wywiadów, wyścigów, meczy, pokazów.

WIZERUNEK

zdjecia porrewtowe

Warto zadbać o przekonujący wizerunek biznesowy. Najlepszym sposobem na jego wykreowanie jest skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa biznesowego.

IMG_3834.jpg
IMG_6215.jpg

SESJE RODZINNE

domowe i studyjne

Sesje rodzinne to cała paleta emocji, która jest najważniejsza podczas tego typu sesji. W domowym zaciszu lub plenerze tworzę kadry pełne bliskości i czułości.

u klienta

obre zdjęcia kulinarne sprawiają, że mamy ochotę zjeść potrawę ze zdjęcia. Przepis na dobrą fotografię kulinarną nie jest tak prosty, jak się to może wydawać. Jednym z kluczowych składników jest światło. To baza, dzięki której można sprawić, że danie będzie wyglądało świeżo i apetycznie.

Zabrze (125).jpg