Tworzymy zdjęcia produktowe dla wielu branż. Nasza fotografia produktowa przyniesie efekt sprzedażowy, zachęci odbiorców do zakupu. Fotografia produktowa którą oferujemy pozwala na dobrej jakości zdjęcia będące wizerunkiem Twojej marki. Poza technicznymi aspektami zapewniamy kreatywne podejście do twojego produktu. Fotograf produktowy i retuszer zwróci uwagę na szczegóły uwydatniając cechy produktu. Profesjonalne wysokiej jakości zdjęcia produktu są ważnym elementem oferty firmy. Planując reklamę strona wizualna jest jedną z najważniejszych części. Zakupy w Internecie są dokonywane głownie przez wizualną ocenę produktu jaki pokazujesz. Poza atrakcyjnym opisem, zdjęcia mają dodatni wpływ na chęć zakupu. Podejmując współpracę jesteśmy w stanie stworzyć nowe spojrzenie na produkt.

RETUSZ ZDJĘĆ PRODUKTOWYCH

 

Kompleksowa, zaawansowana obróbka fotografii produktowych między innymi obejmuje:

  • Focus stacking - technika pozwalająca zwiększaniu głębi ostrości

  • Szparowanie zdjęć - usuwanie tła produktu

  • Naturalny cień lub odbicie, ustalane przed sesją zdjęciową

  • Dopasowany kontrast

  • Usunięcie rys, plam, niedoskonałości

  • Prostowanie produktu, poprawę kształtu

  • Stworzenie kilku wersji kolorystycznych z jednej fotografii

PACKSHOT

Zdjęcia na białym tle to najpopularniejsza opcja. Idealnie nadaje się do stron internetowych, aukcjach, katalogach, ulotkach, wszelkich drukach.

ZDJĘCIE BEZ TŁA

Oferujemy fotografie z wyciętym tłem. Pliki przekazujemy zapisane w formacie .psd / .tiff . 

ARANŻACJA

Zdjęcia produktu w aranżacji to fotografie gdzie główną rolę ma oferowany produkt wraz z dobranym tłem i elementami. Przestawienie rzeczy ma wyglądać naturalnie jak z naszego otoczenia jednak o przyciągającym wzrok sposobie. Idealne są do mediów społecznościowych.

MODA

Zdjęcia domowe odzieży lub sesja z modelem to dwie opcje fotografii mody. Realizujemy zdjęcia zarówno na płasko jak i na sylwetce. Możemy zorganizować sesję zdjęciową z udziałem modeli/modelek i wizażystki, w studio, plenerze lub wnętrzu.

DODATKI

Fotografie torebek, portfeli, dodatków pokazane w atrakcyjny sposób będą sprzedawać się lepiej. Kadry dopasowane do produktu podkreślą cechy rzeczy.

BIŻUTERIA

Zdjęcia biżuterii to wymagający dział fotografii produktowej. Zadbamy o dokładność odwzorowania tak aby produkt był luksusowy.

JEDZENIE

Fotografia kulinarna to istotna część branży gastronomicznej. Odpowiednie oświetlenie i kompozycja zachęca do kupna. Sesja może być zrealizowana w studio lub u klienta, mamy mobilne małe studio niewymagające dużo miejsca.

SAMOCHODY

Fotografie samochodu zachęcają do kupna. Profesjonalne zdjęcia wzbudzą zainteresowanie zakupem auta na portalach sprzedażowych.